Reklama

Reklama

Hluboko v srdci Louisiany leží největší bažina v Americe. Miliony kilometrů nehostinných říčních ramen, močálů a mokřin, kde vládne příroda a člověk se ji snaží zkrotit. Mnozí zdejší obyvatelé jsou otrlí potomci francouzských emigrantů, kteří byli vyhnáni z Kanady v 18. století a usadili se v tomto drsném, ale majestátním prostředí. Dnes se těmto lidem říká Cajuni a jsou známí po celém světě pro svou chutnou kuchyni, typickou hudbu a živoucí kulturu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

p.a.douch 

všechny recenze uživatele

Lov aligátorů není žádnej med. Seriál založený na sledování lovců aligátorů, ale není špatnej nápad a kouká se na něj dobře. Celkem zábava 80 %. ()

grizly007 

všechny recenze uživatele

Pořady kanálu HISTORY jsou prostě můj šálek kávy. Američtí sběrači, Války skladů, Ice Truckers, Pawn Stars atd atd nejlepší televizní kanál co znám .) Swampíků jsem zatim moc neviděl ale po těch pár dílech musim říct opět zajímavé a opět parádně natočené. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

History nám dal další seroš ze zajímavého prostředí. Koho už záblo z Trucků na ledě nebo se začínal nudit u průpovídek Barryho Weise ve Stroge Wars, má možnost zvolit teplejší oblast. Stačí mu jen nějaké to vznášedlo, ostře nabitá puška, lano s hákem kterej utáhne pár stovek kg než se ohne a nějaká ta hodně smradlavá návnada. Výlet do bažin, ve kterých se kdesi pod vaší loďkou v bahně ukrývají často až 4 metroví krokodajlové může začít. Natočeno je to dobře, divák si kameramana ani neuvědomuje a má pocit, že to celé vlastně sleduje naživo. Zajímavá věc z míst, kam by se mi asi moc nechtělo ani kdybych musel. Tři aligátoří zuby. * * * ()

Galerie (127)

Reklama

Reklama