Stredne veľká rodina sa zíde pri príležitosti stretnutia, ktoré sa koná rok po náhlej smrti jedného z detí. Krátko po jeho zahájení sa začnú odohrávať nevysvetliteľné udalosti. Zvláštne okolnosti, pochopiteľne, zvyšujú napätie a vyvolajú viaceré ostré výmeny názorov, pri ktorých vyjdú najavo temné tajomstvá. Osobitne Bethany (Sienna Guillory) vyzerá, že vynakladá všetko úsilie preto, aby svoju rodinu navždy rozbila. Posadlo ju niečo alebo sa iba vžila do úlohy diablovho advokáta? S pomocou kňaza a psychológa sa jej blízki snažia pomôcť a navrátiť jej zdravý rozum. Nikto však nedokázal predvídať plný rozsah udalostí, ktoré sa stali v tú osudnú noc. Policajný psychológ Dr. Woods (Eric Roberts) sa usiluje oddeliť fakty od výmyslov, skutočné udalosti od príbehu, ktorý sa najviac hodí do gotického hororu. (Incantator)

*CARNIFEX* odpad!

Pane bože Igor! Kurva ty čo nevieš čítať?! ERIC ROBERTS!! A čo sme si o ňom povedali?! No nebudeme kukať na kokotiny v ktorých sa objaví tento umelý mutant mužského prevedenia! Aaaaale ty nie, ty musíš špárať do hovna! Jediné čo ťa ospravedlňuje je fakt, že máš horúčky a kašleš. Antibiotiká predsa len opantajú mozog, takže nabudúce, keď už nebudeš mať soplíky, nebudeš čumieť na pičoviny. Priznávam, po 30 minútach vypnuté. No a keďže tam hrá môj obľúbenec, taaaak to bude stáť aj tak za piču. Z čistej recesie nakoľko mi je úplne nesympatický, pričom som ho za poslednú dobu videl v množstve totálne podpriemerných hororoch, udelím čo? Udelím - ODPAD :) ()

Marceloo

Rodina sa stretáva rok po tragickej udalosti, pri ktorej prišiel o život jej najmladší článok. Jediným problémom sa zdá byť to, že matka nedokáže zniesť situáciu bez vnúčatka a žiada svoje deti o to, aby sa pokúsili splodiť ďalšie dieťa. Čoskoro sa však objaví závažnejší problém. Členov rodiny napadne zákerný duch, ktorý neváha odhaliť ich najtemnejšie tajomstvá a jedinou cestou k záchrane je spojenie síl v boji proti démonovi z pekla. - Môj siedmy horor z 8 Films to Die For z roku 2015 len potvrdzuje to, že väčšina z nich nestojí za prílišnú pozornosť. Podobne ako včera je v hlavnej úlohe talentovaná herečka, ktorá sa nedokáže preukázať kvôli nezmyselnému a slabo spracovanému scenáru. Ten postráda akúkolvek logiku, postavy miznú a objavujú sa kedykolvek sa im zachce, pričom by mali venovať pozornosť hlavne démonovi, ktorý sa v ich sídle objavil. Záver sa dá pochváliť a snaží sa ísť konečne rozumnou cestou a podložiť to, čo sa odohrávalo predtým, ale dve minútky nedokážu nahradiť nezáživných osemdesiat minút. + herečka z Fortitude a Don't Hang Up + herec z Camp Dread, The Human Centipede III (Final Sequence) a L.A. Slasher + herec z Finders Keepers a Little Dead Rotting Hood + herec z Day of the Mummy + herečka z Holidays ()