Práca pre teba

(pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Slovensko, 2012, 10 min

Burza práce. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

„Práca pre teba“. Veľmi aktuálna, potrebná relácia, ktorá reaguje na základné potreby obyvateľstva. V dobe globálnej ekonomickej krízy a s ňou spojenej vysokej nezamestnanosti sa slovenská verejno-právna televízia snaží pomôc ľuďom nájsť nové zamestnanie, sprostredkovať pracovné príležitosti. S kreatívnou filmovou tvorbou to nemá nič spoločné, ale ako sociálno prospešná aktivita je to neocenitélné. Televízny Úrad práce. STV v tomto prípade výborne plní svoju funkciu. ** ()

Anderton

Pozrel som zopár častí a zistil, že v mojom obore v tejto relácii v živote neuvidím žiadnu ponuku. Jedná sa o program, ktorý jednoducho musí patriť do programu verejnoprávnej televízie a dáva argumenty do rúk politikov, ktorí sú za platenie koncesionárskych poplatkov. Lenže ako ich majú platiť nezamestnaní? Jedine, že si nájdu prácu cez Prácu pre teba. Ale to skôr zabezpečí internet. ()

Marek1991

Konečne program, ktorý ľuďom niečo dá. Možno by mal byť o niečo dlhší a s viacerými ponukami, ale aj tak je to výborná vec táto burza práce. ()