Riskni milión!

Soutěžní / Reality-TV
Slovensko, 2012, 30 min

Účinkují:

Vlado Voštinár

Zábavno-vedomostná súťažná relácia, v ktorej súťažiaci hrajú o milión eur. Ten im pripadne už na začiatku hry a snažia sa ho udržať počas siedmich otázok, na ktoré odpovedajú z okruhov, ktoré majú k dispozícii. Z okruhov si vyberajú podľa ľubovoľného poradia. K dispozícii majú troch žolíkov v podobe rozloženia peňazí a jeden v podobe preskočenia otázky, pričom ak ho použijú, prídu o polovicu sumy. Počet možností odpovedí od otázky k otázke rastie. (Marek1991)

MM_Ramone odpad!

"Riskni milión!". Ničím výnimočná súťažná, televízna show akých tu už bolo neúrekom. Chvíľu divákov pobaví a potom rýchlo zmizne z obrazoviek. Taká obyčajná, nič moc relácia. No ale ten moderátor! To je niečo otrasné. Vlado Voštinár mi je tak strašne nesympatický, že sa naňho ani pozerať nemôžem. Slizký, mrzký chlap, ktorý kladie samé hlúpe otázky a vedie dialóg s ľuďmi takým spôsobom, že mám chuť ho zdrapiť za límec a poriadne s ním zatriasť, nech sa prebere. On si vôbec neuvedomuje aký je nemožný a trapný. Voštinár je odpad! ()

agassi68

Vedomostné súťaže mám rád a aj sa ich sám zúčastňujem. V momentálnom vysielacom "marazme" súkromných TV je každá súťaž aspoň malou náplasťou. Po pár reláciách však musím konštatovať, že je takmer vyložene založená na šťastí a výsledkom je, že za dva týždne pozerania súťažiaci dokopy vyhrali veľké h... Voštinár si robí svoje, čo tam už nakomentujete. ()

peiton

Nereálne prejsť všetkými otázkami bez zakopnutia (niektoré sú poriadne záludné ).clovek musí byť akademik,ani to by asi nestačilo,aby sa mohol tešiť s výhry 1.000 000 eur .Mať obrovský prehľad v každej oblasti.. Nereálne a nemožné! Voštinár v úlohe moderátora skvelý,išlo mu to.Veľká škoda ho! Kam sa stratila i tak fajnová relácia ?! ()

morena.jea

Česká verzia tejto súťaže bola naozaj super s dobrým moderátorom. Tento náš Voštinár je neuveriteľne nepríjemný, nechápem kto ho tam obsadil. Niektoré jeho úškľaby mi sú doslova proti srsti. Veľmi rada by som súťaž pozerala, ale nemôžem prekonať odpor voči nemu. Sledovať to dokážem iba s vypnutým zvukom. ()

BUBO26 odpad!

Hra ktorá je postavená tak, aby nik nevyhral. Otázky vybrané tak, aby ten čo sa priamo nezaoberá odborom, v ktorom je otázka, nemal šancu. Každé použitie žolíka vám vezme polovicu peňazí. Na každej otázke rozkladáte peniaze a tým väčšinou prichádzate o väčšinu zo sumy. Voštinár s úlisným úsmevom by si mal zopakovať anglickú výslovnosť. Vedomostné relácie mám rád, ale toto NIE! ODPAD! ()