Kdo přežije - Tocantins

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2009

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Benjamin Wade

Přechytračit, přelstít a přežít, toto všechno musí udělat soutěžící, aby vyhráli jeden milion dolarů. Ten, kdo nevyhraje imunitu bude vyloučen naopak, kdo získá imunitu bude mít větší šanci dostat se před závěrečnou kmenovou radu a stát se tak posledním přeživším. Poznejte krásy Jižní Ameriky, konkrétně brazilských lesů a plání. Boj o vodu, pití, místo v kmeni, s počasím a hlavně s nebezpečnými predátory to vše uvidíte v sedmnácté řadě Survivor: Tocantins - Brazilian Highlands. (reich)

Frajer42

Jedna z nějlepších sérií. Favoritů jsem měl několik. Úplně nejvíce jsem přál vítězství Coachovi, protože to byl totální psychouš. Jeho historky a absolutně nepřesné předpovědi počasí neměly chybu. Nepamatuji si, že bych se u některého survivoru tolik nasmál. Celkový vítěz byl můj druhý oblíbenec, takže po této stránce jsem spokojen. Fajn vývoj, kdy se vyřazovalo od dementů, což bylo úplně neobvyklé, a proto jsem si mohl soutěžící, kteří za něco stáli užít až do konce. Fajn úkoly. Vítěz dostal poprvé všechny hlasy poroty. Hodlám zde napálit 4*. ()

KajusaK

Obsahuje spoilery: opět krásná krajina, skvělej Jeff P., soutěžící sympatičtí i blbci jako vždy...Rozhodně mě zaujala změna když bylo v prvním díle hlasování (čekala jsem vyhazov a objevil se vrtulník s odvozem) :)..Vítěz JT mi nevadí, ale přála bych to jiným, těch 100 000dolarů navrch taky dostat nemusel, nebyl skoro vidět a byli tam lepší lidé..Druhý Stephen mi vadil o něco méně i když na poslední kmenovce dost zklamal..Moje favoritka byla Taj která skončila alespon 4 , a favorit byl Coach , bez kterého by tam byla děěěsná nuda :) - jen on dokázal vymyslet takové forky..Debbie taky patřila k mým oblíbencům, škoda že byla vyhozena ..Erinn se divím, že se dostala až na 3 místo, ale určitě pochvala - dokázala co jiní ne ;)..Mladá Sierra to měla těžké odzačátku bylo jasné, že se do konce neudrží, ale došlapala to vcelku daleko..A Tyson patří do mých záporných postav (vždy se musí někdo objevit že ) :)) perfect! těším se na další řadu, snad bude eště lepší. ()

st.ranger

Zvláštní série na poměry Survivor. Hodně zajímavý je bijec draků Coach, ale jen s ohledem na to, jak netypický člověk to je. Největší radostí pro mě bylo vyhození Sierry a Erin, nesympatické trubky, které se vezli jen díky potřebě vyloučit jiné hráče. Nutno přiznat, že tohle je i dost raritní série z hlediska podrazů, protože se jedná skoro až o čestnou řadu. Velká změna, avšak tu si hned vykompenzuje Samoa. Vítěz je s ohledem na strategii opravdový válečník a je rozhodně milé, že vyhraje i někdo jiný než zcela falešný a prolhaný manipulátor. ()

PanCitron

Nečekaně dobrá série. Úvod mi sice přišel relativně slabší, ale náhle po sloučení obou kmenů celá série nabrala spád a všechny nitky hlavních hráčů této série začaly pomalu proplétat až do skvělého finále. Rozhodně série velkých hráčů a skvělých podrazů na další úžasné lokaci. A Coach je kapitola sama pro sebe Nejoblíbenější hráči: Stephen, JT, Tyson ()

Tom Riddle

Spoilery Survivor tentokrát zavítal do krajiny brazilské vysočiny, a fungoval alespoň pro mě opačně než většina sezón. Zatímco normálně chvíli trvá si najít oblíbence a mnohem lepší je finiš řady, tady jsem si našel oblíbence hned z kraje, a zklamal mě vývoj sezóny. Tocantins se tentokrát nesnažilo diváky lákat na nějaké extra taháky, zvláštní dělení kmenů a vůbec, spíš se spoléhalo na charisma castu. A z největší části to vycházelo dobře, bohužel hned několik soutěžících divák ani neměl možnost poznat, protože střih sezóny se zaměřoval především na megalomaniaka Coache, který v budoucnu dostane hned několik dalších šancí.. Co do osobností je Tocantins sezóna milá a rozmanitá, ale strategicky impotentní Coachova aliance učinila z druhé poloviny zívačku. Vítěz: 2* - další zbytečný neúmyslný coattail rider, co se na konec dostal díky slepému štěstí, Coachově demenci a naprosto nepochopitelné impotenci hráčů, co měli v rukou moc. Tocantins je totiž snad vůbec první sezóna, kdy si "mocní" místo odstraňování sympatických hráčů řekli "ten je ale sympatický, toho nikdy nevyloučím". Tohle nemá obdoby.. Top 20: Stephen Fishbach, Erinn Lobdell. Oblíbenci: Sierra Reed ()

• Tamara „Taj“ George je zpěvačka kapely SVW (Sisters with voices) a manželka bývalého hráče NFL Eddieho George. (Zix.)
  • Toto je zatím poslední řada Survivor s 16 hráči. (Hidan)