The Best of GG Allin & The Murder Junkies

08 - Kill The Police
09 - Expose Yourself To Kids
10 - I Live To Be Hated
11 - Cunt Sucking Cannibal
12 - Bite It You Scum (Joker Punx)

G04T

Spíš než jako koncert bych to označil jako video kompilaci. V tomhle 45 minutovym kousku zazní legendární tracky jako Bite it you scum, Die when you die, kill the police, gypsy motherfucker a mnohem víc. V celý týhle věci jde vlastně o několik momentů z různejch koncertů GGho Allina, který jsou vesměs pořád jedno a to samý. Gg sere na stage, gg se bije, gg dal někomu bombu, gg chčije, gg někam leze, gg padá, gg si strká mikrák do prdele, gg se mikrákem mlátí o hlavu, ggmu teče krev a teď si to zopákněte třeba 10x a vyjde vám tohle video. Na zabavení dobrý, ale podruhý bych si to už nepustil. Tohle ocení hlavně opravdoví fanoušci GGho Allina. Člověk kterej nikdy o Allinovi neslyšel bude samozřejmě v šoku. Člověk musí vědět, do čeho se pouští. Párkrát jsem se i zasmál! :D Ona je to někdy fakt prdel :). ()

Joker Punx

12 scumfuc punk rocknrollových pecek od GG Allina a jeho doprovodné kapely The Murder Junkies. Tři čtvrtě hodinové video sestříhané z turné kapely z let 1991, 1992 až 1993. Ve videu jsou sestříhané tyto koncerty: 01 - San Diego, CA 9/27/91 - 02 - Chicago, IL 10/10/91 - 03 - Atlanta, GA 11/20/91 - 04 - Wreck Room, Atlanta GA 2/14/92 - 05 - DMZ Club, San Antonio, TX 2/16/92 - 06 - Cavity Club, Austin, TX 2/18/92 - 07 - Asbury Park, NJ 4/25/93 - 08 - Penguin Pub, Youngstown, OH 5/12/93 - 09 - Metro, Richmond, VA 5/13/93 - 10 - Atlanta, GA 5/15/93 - 11 - New Orleans (RC Bridge Lounge) 5/16/93 - 12 - Austin, TX 5/18/93 - 13 - Under The Rail - Seattle, WA 5/26/93 - 14 - Roseland Theater - Portland, OR 5/27/93. ()

MM_Ramone

"The Best of GG Allin and The Murder Junkies" - Všetko najlepšie od GG Allina a Vraždiacich Feťákov. No, ako pre koho. Pre jeho nadšených obdivovateľov samozrejme všetko najlepšie, ale pre väčšinu prostého ľudu všetko najhoršie, čo si len vedia predstaviť. Pretože v tomto trištvrte hodinovom zostrihu živých vystúpení je všetko čím GG Allin nasieral a poburoval sporiadaných občanov, moralistov, utlocitných blbečkov, intelektuálov, puritánov, feministky, pacifistov a podobných mäkkýšov. Tí nech sa radšej od tohoto titulu držia čo najďalej. Naopak tí, čo majú pochopenie pre Allinove pódiové extrémnosti a páči sa im vskutku ostrá necenzurovaná punková brutalita, si určite prídu na svoje. **** ()