13. komnata Kateřiny Emmons (S07E08) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2011, 26 min

Otázky Šárky Kubelkové-Volemanové byly na úrovní premianta základní školy. Přesto dávám 3*, protože Kateřina Emmons ani jednou reportérku neuhodila (nebo možná jen tyhle materiály nepoužili...). Navíc Mattova čeština je vážně moc dobrá.(6.8.2012)

Úsměv Katky Emmons vyváží převažující stylizaci i redaktorské nešvary Šárky Kubelkové-Volemanové.(13.3.2012)

Kateřina Emmons - moje první medaile (ta broznzová z Athén) z LOH, co jsem viděl na živo a pamatuji si ji. Od té doby je to moje nejoblíbenější olympionička, o to víc mě mrzí, že jsem její zlato z Pekingu v přímém přenosu zaspal. Je krásná, sympatická, úspěšná. O střelbu se nikterak nezajímám, ale Katku opravdu obdivuji a fandím ji, plně si zasloužila úspěchy, které má. Matt Emmons je taky velice sympatický chlapík, jsem rád, že se ji daří i v osobním životě, a že tu rakovinu společně odvrátili. Mají krásnou dcerku :)(16.7.2012)