Noc v ráji (TV pořad)

Hotel Paradise - Noc v raji

Reality-TV / Talk-show

Slovensko / Česko, 2012, 75 min

• Tom_Lachtan

jednou cestou do školy jsme z autobusu zahlédli kozla, jak pokouší s ovcí vytvořit nový živočišný druh: kozfce, to byl asi bžiliónkrát zábavnější než pohled na toto(23.6.2012)

• tommy187

FUJ! Na toto sa naozaj nedá pozerať. Ako sa dá pozerať na Járovú a Plačkovú? ZLÉ:(, najhorší program, ktorý dala JOJ-ka do éteru. Otrasné, hrozné, príšerné ..., inak sa to nedá vystihnúť. A myslím si, že "kingik" to pomerne pekne vystihol. Kto vlastne nedal odpad :) ?(28.1.2013)

• LiVentura

Když z hov.a uděláte show, reality, o tom, jak a kdo a proč mezi sebou šu.á.. prostě na tohle mi chybí slova.(3.6.2012)

• -OverLord-

Jednu hvězdu jen za hádky a sex, když zrovna v tý bedně nic jinýho neni.(8.5.2012)

• kingik

Naty, měl bych pro tebe řešení, když se ti rozpadl vztah v ráji. Sice uhynulé ryby u nás na přehradě jsou chytřejší než ty, ale dám ti fakt super radu. Na Rockyho se vykašli. Navštiv brněnskou zoologickou zahradu a pavilon opic. Tam jsou přítulné gorily, co vypadají na chlup stejně jako ten kubánský ksindl, co si ho ojela. Nepoznáš rozdíl, Naty, a dobře si zašukáš. Budeš tam mít prostředí jako v "hápéčku", fakt nekecám. A ještě mně poděkuješ, protože zjistíš, že gorily nížiné jsou nejen hodně přítulné, ale fakt jsou k neroznání od Rockyho. Akorát ten jeho baryton postrádají. Tak neváhej. Na svého milého si potom zaručeně ani nevzdechneš. A Niko přeblafni ještě pár lofasů a nemusíš být nervozní, vypasenej idiote, a namaž se olejem. Adeptů tam máš dost, například tupého jihlavského policistu, no hošani, směle do toho a polaskejte se. A ostatní výkvět je opravdu mimořádně příšerný. Sestava obr ultratrotlů, kdy nevíte, jestli to sebrali na smetišti lúz, anebo to vypadlo z popelářského vozu, který projížděl kolem vily. Pořád v jedněch hadrách, do půl těla svlečení přes den, večer oblečení do hader značky "the blitka", se promenádují a nadávají si při každé příležitosti, aby se pak následně oplakávali. Sežerou, vychlastají na co přijdou a nevíte, kdy soutěž skončí, protože jeden exot vypadne, okamžitě nastoupí další extra exot a tak pořád dokola. Policajt namyšlený a vymaštěný s moravským dialektem věčně sexuálně obtěžující každou, jak je u těchto polomozků zvykem, je ještě navíc do sebe zahleděná svině, ale vůbec na to nemá, druhý policajt rovnou z pokusného ústavu, metrosexuál ze sekáče s přebujelým egem supermana, nervozní kravizny jedna vedle druhé, protože si nešvihly, jak by chtěly a místní boys "nelove", zvláště když razí styl "obdivujte mě, jak jsem krásná (a blbá)" a do toho strhaná Gavriely, co tam naběhne a zase odběhne, když se vyřazuje nebo tam fláknou někoho nového. Fakt, kdo neviděl, neuvěří, ale puste si to jednou a uvidíte, jak se vám bude motat hlava po pár dílech. Btw, ten největší nechuták ze všech má největší úspěch v šukání (až 90%). Neuvěřitelné a současně bourající mýtus, že ultraškaredí mohou dokázat velké věci a sbalit každou, na kterou jen pohlédnou, ale pozor, je v tom háček, musejí být míšenci. Jinak si nezašukáte. Je mně líto. 0%(16.5.2012)