Family Guy: The XXX Parody

všechny plakáty
Pornografický / Komedie
USA, 2012, 97 min

dwbmb

Tak tohle je sranda k popukání. Snaha herců o napodobení kreslených postaviček mě dostala do kolen, celým filmem pak bavily různé parodie na seriál. Některé gagy, jako třeba "choking a chicken", navíc i překvapivě sofistikované (předpoklad je, že znáte dobře Griffinovi a americký slang). Ve výsledku je porno to poslední, co mě na tom zajímalo. Škoda jen, že jako Lorettu obsadili takovou kost. Kdyby tam dali nějakou černou prasnici, jako v seriálu, mohlo to být o level jinde :D ()

Z0oMb3E

Giggity Giggity Goo!...O Meg konečne niekto neoprel len bicykel. Možno budem riskovať opovrhnutie fanatickými fanúšikmi zabehnutých kreslených rolí, keď poviem: Konečne! Ďalšia hustlerovská paródia ktorá sa celkom vydarila, avšak len po stránke humornej. "Filmy" s podtitulmi XXX by však mali mať hlavnú úlohu v pozdvihnutí nálady národa, no to sa dá asi ťažko docieliť keď vám bránica vibruje v rytme prirážania. Ale sledovanie pokusov hééérečiek či hééércov o napodobnenie charakterov animovaných nímandov túto chybičku krásy čiastočne vynahradí. Síce som z námetového seriálu videl len pár častí, ktoré ma veľmi nechytili, ale i ja som pochopil vydarené narážky. Pre niekoho kto má však FamilyGuy okukaný, bude táto perlička určite omnoho atraktívnejšia. Nerád to priznávam, ale Simpsonovci VS Griffinovci 0:2 ()