Souboj u Blood Creeku

• Velká Británie The Duel at Blood Creek
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie / Akční / Historický
Velká Británie, 2010, 14 min

Snímek se odehrává ve viktoriánské Anglii, kde se za úsvitu sejdou protivníci urovnat své spory v duelu. Budete ale svědky, jak se taková "běžná" záležitost může nečekaně zvrtnout. (Hermi14)

passat

Na to, že to bylo anglické, tak vtípky nic moc, souboje to samé. Nekvalitní, nudné, amatérské. Amatérský film zůstane amatérským filmem... 30% ()

Silencia90

:D tohle se vážně povedlo :D Oddychový a přesto krásný kraťas, který pohladí jak zrak, tak duši. :) Kamera je vážně výborná, výprava taky, a celkově to působí mile. ()

Torgal

Na amatérov solídny počin, ako po hereckej tak aj technickej stránke. Scenár je ale predsa len trocha riedky a záverečná pointa už bola zopár krát použitá, takže originality tu veľa niet. Úsmevné to každopádne je, ale žiadny veľký zázrak sa nekoná. 6-/10 ()

Durgas

Krásne šatstvo i vybavenie, miestami aj dobré duely (šabľový), pekné repliky i priebeh, pointa priam smrtiaca :-) Ako historický šermiar nemôžem tento počin hodnotiť inak, ako plnou paľbou :-) ()

boombang

Jako bych tu pointu už několikrát viděl jinde, ale nevadí. Velmi pobavilo. A vizuál s kamerou jsou přímo excelentní. Nechce se věřit, že jde o amatérský film. ()

cirkulace

Originální, úsměvné (obzvláště závěr). Hudebně a kostýmově krásně dobově slazené s dobrou pointou a i obstojným šermířským umem. Tak nějak si to dělá srandu ze "zaprděné" anglické smetánky. ()

Nerdvana

Miluju humorné šermířské scénky, možná proto, že jsem kdysi šermovala. Tohle je prostě skvělé - kamera, hudba, herci, pointa. ()

rationibus

Dobrý nápad, dobrý britský humor, v dobrom /na amatérov až prekvapujúco dobrom/ prevedení. Primeraná dĺžka - tak akurát. A ďakujem spolupracovníkom Videacesky za preklad. ()

burg

S takovou se divím, že se angláni nerozsekali (nerozstříleli) už dávno před tím, než byly vynalezeny mobily. Nebo že by to bylo všechno trochu jinak? BTW: Vím, že je to krátkometrážní film, kde se počítá každá koruna. Jen je škoda, že hercům nezaplatili za jednu, dvě hodiny šermu. Dělat tam kolečka (sek zleva střídá sek zprava) je děsivý. Což ovšem nijak nesráží tohle geniální dílko. Právě možná naopak. ()

RivenzGS

Zajímavý ale přesto jednoduchý nápad na suprovou komickou scénku, při které jsem se tedy nenudil. Konečné vyvrcholení bylo jen třešničkou na dortě, který zaujal hlavně charaktery postav. Ale některé výroky a scény tedy nezapomenete. ()