Vessel

Krátkometrážní / Sci-Fi / Horor / Thriller
USA, 2012, 13 min

Liberty Airlines' Flight 298 čeká dlouhý let, který by možná za určitých okolností probíhal jako obvykle, kdyby se k letounu nepřiblížil podivný mimozemský objekt, který nesmírně touží po jeho obsahu, kterým jsou samotní cestující a posádka. (SOLOM.)

MiniRecenze

Jedná se o sci-fi -horor krátkometrážní snímek .A i přes svojí délku (13minut) se může chlubit tím co,mnohdy postrádají celovečerní filmy.Tím myslím "náboj" nechci spoilerovat. Stojí za to vidět. ()

RavenSpector

Shlédnuto na popud zdejších komentářů a jsem trochu na rozpacích. Tak vysoké hodnocení? A za co? Na youtube je mraky mnohem lepších kraťasů. Atmosféra, uznávám je vcelku slušná, ale příšerka je hnusná, myslím provedením, a nestrašidelná. Děj nestojí za řeč, žádný není. Možná tak na dvě stránky nějaké mikropovídky. Těch 13 minut jako intro k nějaké videohře obstojné, ovšem jako samostatný počin teda fakt žádná sláva. ()

Deivulak

Sice sem rozuměl jen pár vět,ale to mi vůbec nevadí.Proč to trvá tak chvilu mohl z toho být dobrý sci- fi snímeček s překrásnou obludou. ()