Dvanáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety (není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod), boj o vítězství a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! (oficiální text distributora)

P/\/EL

viděl jsem zatím jen pár minut z pár dílů, náhodné přepínání během reklam, no, ten koncept je ze Slovenska, že, bizarní složení, no, uvítal bych to poučnější, je to takové nudné, nezáživné, neustálé otravné rozhovory se soutěžícími, nic moc se nedělá, příšernej fotřík Milan, nebo jak jmenoval s tím svým hláskem a další postavy ani nevim, reality show holt nejsou pro mě, daleko zábavnější je pozorovat skutečnej život, ačkoliv ti obyčejní lidičkové, no, raději se budu dívat na Viktoriánskou farmu (jinak, svět před sto lety, svět bez techniky, to zní jak nějaká ta sekta Amenitů - viz. třeba ten film Svědek s Fordem, jinak je to trošku těžké, co je to vlastně pokrok, něco měli dávno tam a jinde zase něco jiného a.....no...Farma není dost mimo civilizaci, lepší koncepce by byla ať si fakt hospodaří sami a kamery jedině skryté, tenhle vilovej koncept reality šou mě neba, je to sice obohacené o prvky z takovej těch survival reality šou ostrovních, ale stejně....nic moc..), takže raději tu Viktoriánskou farmu, ikdyž je tam ta šíleně šeredná ženská...., to je velmi poučné, samozřejmě nic pro běžný obecenstvo novy - čili většinu Čechů, ale tak, lidé z venkova, umí dojit, škubat, kydat....jistě....ale..... ()

messenger

Jednu dávám za komentáře moderátora. Druhou za nový nápad pro reality show (čím více postupují, tím méně jídla mají, zvětšuje se počet zvířat, plocha na sekaní a práce tím pádem přibývá). Třetí za pěkné místo na natáčení a farmu. Čtvrtou za Milana. A pátou za všechny, kteří dali odpad a neviděli to celé, protože začátek je opradvu o .... a hloupých lidí je tam dost, ale to je naše země a na ulici jsou jich spousty, tak koho tam pak vybrat ? Čím víc dílů, tím se to stupňuje a doufám že to tak bude i dokonce. ()

lobodlak84 odpad!

pro boha kdy už tydle utrpení skončí to toho lidi nemaj po všech těch vilách už dost místo týdle věci by klidně mohli dávát záběr na hodiny s přesnym časem bylo by to hodnotnější ()

Skalikar

začal jsem na to koukat, protože je to tak trapný a ubohý...ale teď - pár minut po skončení doufám a prosím na kolenou, aby byla další řada..né dělam si prdel ()

JARDAHONDA odpad!

Klasická banda zoufalců a jejich pokus o zviditelnění se prostřednictví TV, hledají ochotnou kravku, která se ráda přidá k podobnému protějšku.. Pořad je plný " hoven " a to doslova.. Dále pak přihlouplých úkolů, kde se snaží trapní tvůrci okořenit pořad donucenou erotikou. A na tuto krávovinu navíc civí větší část dalšího stáda " wolů a krav .." ()

The M odpad!

Fajn, po tej jednej hviezde k predchádzajúcej katastrofe musím dať odpad. Ten aj tak na Farmu patrí, nie? :) ()

+sfinx+ odpad!

Další krok k západní kultuře, hurááá. Inteligence diváka sice musí být nižší než počet jeho zubů, ale to nevadí, však my si postupně diváky vychováme. Už Goebbels přece tvrdil, že stokrát opakovaná pičovina se stává populárním pořadem (nebo tak nějak). Takže sem přitáhneme Vyvolené, Farmu, Big Brothera, do všech narveme konfliktní buzny, kurvy a další bezcharakterní hrdiny, kteří se budou celou dobu štěkat kvůli kravinám. V tomto případě to jen posadíme na farmu. Vylízanci, kteří v životě neviděli krávu, pak budou ze všeho naprosto u vytržení. Ale hned, jakmile si ujasní za jaký konec se drží hrábě, se pustí tvrdě do díla a všem ukážou, co v nich vězí. Každý, kdo viděl více než dva díly této a podobných sraček, by se měl jít neprodleně léčit. ()

steephen odpad!

Ok, tak tohle je fakt ten největší odpad, co kdy kdo mohl vyprodukovat. Zakázal bych televizi Nova, protože tohle maximálně jen pohoršuje společnost, zkrátka hnus velebnosti! Nemá ani malou cenu zkoušet se na to dívat, pokud tedy nemáte depresivní nebo sebevražedné sklony. Amen. ()

Richmond odpad!

Tu sa hádam ani nemusím vyjadrovať. Vrchol všetkých odpadov komerčnej televízie Markíza (hneď po Smotánke) neoplatí sa pozerať. Absolútne víťaz v rebríčku najhlúpejších reality-show na Slovensku. Súťaž do ktorej sa hlásia samí stroskotanci. Umelo vytvorené konflikty len aby nahlúpla televízia Shitíza mala cash a divákov. 0% ODPAD NAD VŠETKY ! ()