The Covenant (2023)

Tak vysoké hodnocení? Really? Akční scény, vybavení, výstroj, technika, chování a taktické situace naprosto špatně. Prostředí nepůsobí vůbec jako Afghánistán , to byli do očí bijící věci díky kterým, mě film nevtáhnul. Hodně jsme se těšil a opravdu velké zklamání. Dnes se asi lidí spokojí s málem , bohužel. Kdyby to natočil no name režisér neštěkne po tom ani pes. Dvakrát to už vidět nemusím, na Imdb to má 75% a i to je hodně.

Sisu (2022) odpad!

Létaly indiáni ve stíhačkách? NE ! Takže ani SS jednotky nemohli jezdit v tanku T-55 !!

Mariupol: Očima obyvatel (2022) (TV film)

Drsná a surová realita války. Donutí vás to uvědomit si jak šílená a brutální zvěrstva se na Ukrajině dějí. Tohle je jen setina procenta toho, co se zde odehrává, bohužel i dnes jsou lidé co podporují Rusko a dokonce lidé co nevěří, že se zde válka odehrává! Sláva Ukrajině 🇺🇦

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Co se to s lidma děje že hodnotí seriál po pilotním dílu ? Nedávejte žádné hodnocení pokud jste nekoukali na 3 nebo 4 sérii! Za mě byla první série nejhorší ale všechno gradovalo a gradovalo až na maximální vrchol a každý kdo to neviděl celé tak o hodně přišel! 5 hvězd

Vikingové (2013) (seriál)

Konečné je tu druhá série :D Jeden z nejlepších historických ,válečných seriálů co znám. Hra o trůny mě nebavila ani z poloviny jako Vikings.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Právě jsem dokončil třetí sérii a velké zklamání. Pořád jen bla bla bla . Akce nikde a když už vypukne válka tak nejlepší bitvu prospíme s trpaslíkem :( pořad se děj rozvíjí a zamotává a to asi není nic pro mě. Kolik bude sérií ? 10 ? Kdy se dočkám až někdo pomstí rod Stárků ? Mám si raději koupit knihu ? Chápu že milovníci fantasy vysadili sérii Hra o trůny na vrchol filmového blaha ale není to tak ! Tři hvězdičky za tři série zatím !

Na život a na smrt (2013)

Film má super atmosféru než se začne bojovat a kutálet totálně nesmyslně mezi skály ostré jako nože a aby to nestačilo tak hned dvakrát ( poprvé se skokem a po druhé samozřejmě jen s rozběhem ) ty průstřely moc neřešil podle zajímavostí měl v sobě Dietz 11 průstřelů takže to co je ve filmu nebude tak moc přehnané. Axelson zemřel na střelné zranění hrudníku a hlavy jako ve filmu. Murphy opravdu zavolal vrtulník na pomoc ale následně se vrátil a bojoval dál než podlehl střelným zraněním. Luttrell měl na těle četné zlomeniny v těle šrapnely poraněnou páteř a samozřejmě i několik průstřelů. Nesmíme zapomínat že toto nejsou normální lidi ale Navy Seals ( Team 10 ) ať už to zní trapně či ne . Příběh této mise jsem znal dávno před tím než jsem zjistil že nějaký film vůbec existuje, zásadní body se drží reality a to je důležité. Dávám 3 protože 75 procent je víc než si film zaslouží jinak bych dal 4. Chyba ve filmu : nateklé oko Bena Fostera které je nateklé počkat už není áá už zase je a zase ne :D

Farma (2012) (pořad)

Jednu dávám za komentáře moderátora. Druhou za nový nápad pro reality show (čím více postupují, tím méně jídla mají, zvětšuje se počet zvířat, plocha na sekaní a práce tím pádem přibývá). Třetí za pěkné místo na natáčení a farmu. Čtvrtou za Milana. A pátou za všechny, kteří dali odpad a neviděli to celé, protože začátek je opradvu o .... a hloupých lidí je tam dost, ale to je naše země a na ulici jsou jich spousty, tak koho tam pak vybrat ? Čím víc dílů, tím se to stupňuje a doufám že to tak bude i dokonce.

The Up In Smoke Tour (2000) (koncert)

Největší pecka doporučuju každýmu i když nejen posluchačům hip-hopu.!!Make some motherfucker noise!!