Dvanáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety (není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod), boj o vítězství a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! (oficiální text distributora)

standsiller odpad!

Pustatina a hlboký úpad našej kinematografie. Až ma mrazí keď vyslovujem pojem "kinematografia" pod titulom tejto neopísateľnej hlúposti. Hanba . Otravné, nudné. Je mi do plaču že na toto sa dokážu pozerať také široké masy našich divákov. Preč s reality show ako sú tieto. Nech sa radšej natáčajú filmy a nech ich dostanú do rúk ľudia ktorí to vedia. Nie len zarobiť, ale spraviť niečo za čo sa nebudeme musieť hanbiť. Za toto sa žiaľ musíme. Ešte raz hanba. ()

obivan568 odpad!

Potom, co odešla ta striptérka (nebo co to bylo) jsem ztratil naději na nějaký striptýz. Ale nebojte, už dávno předtím jsem to přestal sledovat :) ()

voleman odpad!

Proboha, další stupidní pořad stupidní Novy. Nechápu jak se na takovou kravinu někdo může dívat. Bohužel moje babička se na to dívala a já občas kousek z tohoto pořadu díky ní také viděl a úplně dobře mi z toho nebylo. Příšerné dialogy mezi mentálně retardovanými účastníky byli opravdu k zblití. Zcela jasný odpad. ()

Markussis odpad!

Současná komerce a oběh peněz uvnitř ní je fakt svinstvo. Nevím, kam až tohle může dojít. Rozhodně na to nejsem zvědavý. Chtělo by to trošku normalizace snad už ne? ()

Yeosol

NOVA už pěkně dlouho nevysílala nějaký origilnální a zábavný pořad a pro mě se z NOVY stal jen normální televizní kanál, který už málokdy nabídce něco originálního a kvalitního. I na ostaních stanicích je těch opravdu skutečně zabávných pořadů taky málo, ale aspoň jsou tam nějaký. Po neuvěřitelně zbytečných pořadech typu Superstar, Big Brother, nebo X-Faktor sem překvapivě u Farmy zůstal zsekaný a koukám na ní často. Je to sice stále ta klasická reality show s vyřazováním jak je známe, ale tahle aspoň nabízí něco, co ty předešlý z daleka neměly a soutěžící se nevyřezují posíláním idiotských sms zpráv. Ukazuje nám, jak farma funguje a jak se na ní pracuje. To já osobně považuju za velký plus. Člověk se u toho taky občas zasměje, i když některým soutěživým klišé se občas nevyhne. Přesto se jedná o povedenou reality show a jsem rád, že hloupá NOVA občas vyprodukovala taky něco dobrýho, neříkám bombastickýho, ale prostě dobrýho. :-) ()

Kratas558 odpad!

Ne, opravdu, řekněte mi, jestli někoho baví tohle natáčet/moderovat/účastnit se téhle trapárny a tak dále. To pak zbývá jediný výsledek - i ti diváci na to hážou zvysoka bobek. Přidávám se. ()

AdamesWWE

[2/10] Česká Farma citeľne slabšia ako tá z Markízy. Nezaujímavé prostredie, obsadenie ľudí tiež nezaujímavé a moderátorka o stupeň horšia ako Kvetka Horvátová. Zlá Farma.. ()

Merkin odpad!

Takže, přiletím z dovolené a jako každé prázdniny neběží v televizi nic, ale 1 minuta Farmy stačila k tomu, abych pochopila, že ještě i pod nulovou atraktivitu vysílání jsou některé kanály schopné klesnout bez sebemenších problémů a ještě na tom vydělají, bohužel. ()

Michalechal

Ve světě reality show je to pro mě první koukatelná (od doby kdy tu byli první Vyvolení a sledovali je všichni) ... Už jen proto, že si sám sebe umím na farmě představit a vím, jak bych si to budování užíval :-))) ()

J.Bourne

No líbí se mi, že o svym setrvání v soutěži rozhodujou samy soutěžíci. Ale prostě co to tam je za exoty to nepochopim. Jedna hvězda za trošku opravdu jen trošku zajímavej nápad. Škoda možná, že kdyby tam místo nagelovanýho homosexuala a blonďatejch dámiček byl někdo, kdo má s farmařinou co dočinění, nebylo by to tak k smíchu. Nebo spíš plači. ()

Tessie odpad!

Je mi líto těch, kteří si neumí pustit něco pořádného a několikrát týdně sedí před další trapnou reality show a "prožívají dobrodružství" největší sebranky, která se na casting dostavila. Koho to může bavit pořád? Viděna 1/4 jednoho dílu pro zajímavost, déle to vydržet nešlo. ()

reditelka

Chtěla jsem tuhle slátaninu hodnotit odpadem, ale tím bych povýšila Hotel Paradise, který je odpadem mnohem jedovatějším. V téhle "šou" soutěžící aspoň trochu pracují nebo se o to pokoušejí. Nostalgických 10 % za exhumovanou Terezu, přece jen jsem odkojená Esem... ()

danielosbourne

Je to blbost, ale pro večerní posezení u televize, je to docela zábava. Alespoň tu už neni okoukanej Mareš a je nahrazen nejlepší moderátorkou, jakou Česko má. ()

Paity odpad!

Naprostá ptákovina z dílny TV Nova, což už ale dnes nikoho nepřekvapí. Pořád si člověk říkal, že přece soustředí svůj zrak na to, jak si soutěžící v nelehké situaci poradí. Ale je to spíše trápení lidí, kteří nevědí o práci rukama vůbec nic. ()

Foxhound#1

Už jen za tu úžasnou prdel kdy se banda měšťáků, buzerant, štětka a mentálně narušený vidlák snaží zvládnout farmaření prostě musim dát pár hvězd :D ()

PetkaW.

Už jen to kvílení, coby dramatická hudba v pozadí, svědčí o kvalitě pořadu. Hvězdičku dávám za snahu o originalitu a za Pergnerovou. ()