Gymkhana Five: Ultimate Urban Playground

Ken Block

Scénografie:

Matthew Holt
  • Sfinkter

Pro kárové nadšence nádhera, pro ostatní smrtelníky deset minut záběrů jízdy San Franciscem. Jako reklama na "dýsíčka" dobré.(17.5.2013)

// Created by DC Shoes //(10.11.2013)

http://www.youtube.com/watch?v=LuDN2bCIyus Po slabšej štvorke, kde sa sústredili skvor na efekty než na driftovanie tu máme päťku. Odohráva sa v San Franciscu, ktoré by bolo akokeby určené na podobné somariny. Musím uznať, že predvádzané kúsky boli zatiaľ najobtiažnejšie a som zvedavý čo má Ken ešte pre nás pripravené.(16.7.2012)

Pěkně mu to sviští... Need for Speed na živo se vším, co jste dělali ve hře. Skoky, drifty, rychlost. Bez jediné chybičky a po krásném San Francisku.(21.7.2012)

Zaslouženě nejlepší díl z automobilové série Gymkhana (jak v procentech na ČSFD, tak ve zhlédnutích na YT). Od prvního dílu urazil Blockův štáb dlouhou cestu. Nejenže jsou záběry dynamičtější než v předchozích dílech, ale také se konečně dočkáme skoků. Ovšem nejvíce asi uchvátí, jak Ken solí zatáčky přímo mezi ulicemi, stejně jako ve všech akčních filmech a závodních hrách. Že se jedná o SF jsem neřešil, zkrátka je to skvělá podívaná.(4.6.2019)

• - Ken Block jazdí na Forde Fiesta RS WRC HFHV. Podľa Blocka je toto vozidlo schopné dosiahnuť výkon až 850 koní, no kvôli zlepšeniu ovládateľnosti bol znížený na 650 koní. (m.a.t.o.)

• - Natáčanie v uliciach San Francisca trvalo štyri dni. (m.a.t.o.)