Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Akční

Recenze (2 867)

Prodloužený víkend (2013)

Nabízí se srovnání s Madisonskými mosty, které mě poměrně otrávily, zde je příběh trošku více uvěřitelný a symbolický, navíc mi sedla hlavní dvojice herců.

Mortal Kombat (2021)

Lepší Mortal Kombat natočený nikdy nebyl - tempo filmu s množstvím soubojů je neuvěřitelné a technicky zvládnuté, choreografie baví a krvavých scén je habaděj, navíc potěší originální triky i nové postavy. Pro milovníky hry a celé fantasy ságy jsme velmi daleko od zklamání, pro mě velké překvapení a po zhlédnutí na velkém plátně budu možná zvedat ještě výše.

Hlasy (2020)

Španělé netočí špatné horory, technická stránka i atmosféra jsou fajn, jen to schéma a motivy už jsou jaksi okoukané.

Thelma (2017)

Utahané drama bez jakéhokoliv zvratu či spádu. Režie Larse von Triera by vypadala jinak.

Host (2020)

Závan nových Paranormal Activity, kde se na malém prostoru rozjíždí zajímavá podívaná za málo peněz.

Holka z livechatu (2018)

Vychvalovaná slátanina o nástrahách virtuálního světa, kde již lidé asi žijí více než v realitě. A céčkový český distribuční název jako bonus.

Chlast (2020)

V něčem zábavný film, v něčem naopak zbytečný a málo uvěřitelný v konání postav.

plakát

Anything for Jackson (2020)

Bizarní démonická zápletka se zvrtne na všech frontách. Překvapí zhušťující se atmosféra i některé psycho scény.

Traffik (2018)

Zajímavá tématika natočená málo uvěřitelně, ale s poměrně zdatnými herci a určitým napětím.