The Amazing Bulk

Animovaný / Akční / Fantasy
USA, 2010, 76 min

Henry "Hank" Howard pracuje jako vědec v armádní laboratoři a snaží se vytvořit sérum zajišťující nadlidské schopnosti, nicméně už čtyři roky pouze selhává. Také miluje dceru svého šéfa (generála), kterou chce pořádat o ruku. Aby ho přesvědčil o svých schopnostech, rozhodne se aplikovat sérum přímo sobě. To však zareaguje neočekávaně a z Hanka se ve zlomku vteřiny stává Amazing Bulk, obří fialový mstitel. (C0r0ner)

rasistik odpad!

Toto si zaslúži buď odpad alebo päť hviezd. Musím tomu priznať, že som po dlhej dobe pri filme plakal od smiechu. A keď som sa snažil dostať to trošku pod kontrolu, tak som tak moc funel, až som si prefúkol všetky nosové dutiny. Na niečo takéto nemá ani Asylum. A nie, nevidel som celý film, ale len asi dvadsaťminútový zostrih „najlepších“ scén. Medzi tými nesmeli chýbať jazda na horskej dráhe, naháňačka sexy Bulka (Damn, he's thicc), satelitné porno za sprievodu klasickej hudby a záverečná naháňačka, ktorú nájde na YouTube pod názvom "We are almost at the end of the movie, and we haven't even used all of our stock-footage yet." Vrelo doporučujem, bohate to stačí na to, aby ste si urobili dojem. A musím spätne prehodnotiť svoje názory na Sharknado. Možno ten nápad s lietajúcimi žralokmi nebol až taký zlý. ()

TERRORDROME

Nóóó, nebola to taká prča ako som očakával, ale každopádne si táto "paródia" na Hulka zaslúži svoje nečestné miesto v obludáriu. Jeho výtvarné spracovanie spájajúce živých ľudí s animovaným okolím je totiž vskutku unikátne, predovšetkým autá sú až neuveriteľne detinské kresbičky a na "hercoch" bežiacich na mieste s pridaným ubiehajúcim pozadím sa proste nedá nesmiať. Ak pominieme celkovú vizuálnu smiešnosť, tak ma však väčšina filmu vlastne príliš nebavila. Poriadne to vytúrovala až niekedy v polovici prvá naháňačka s Bulkom čo vyzeral ako zmutovaný gumový medvedík s chronickou zápchou. To ako počas behu od seba odhadzoval autá sa nedá veľmi opísať, snáď len ten záber ako jedno letiace auto rozpučilo policajtku a menilo pri tom svoju veľkosť, takže pri dopade bolo dokonca menšie než ona. Počas finálnej zbesilej jazdy uvidíme okrem iného aj gekóna s noutbúkom, Nautilus i Luigiho na padajúcej bombe. Z obsadenia stojí za zmienku holohlavý detektív čo mi silne pripomínal Tora Johnsona a nemčúrsky záporák, ktorý zasa pre zmenu vyzeral ako dvojník Richarda Genzera. Ono sa to snaží zo všetkých síl zaujať práve tou svojou extrémne prehnanou shitovosťou, ale funguje to len z polovice, lebo skutočných vtipov tu na necelých 80 minút príliš nie je a tie úboho animované retardované psy a opičiaci to sami neutiahnu. Ale treba uznať že spojovanie jednotlivých dielov vesmírnej stanice nebolo ( a nebude ) nikdy erotickejšie. ()

Mi Nü-Chai

[OBSAHUJE SPOILERY] Garantuji vám, něco takového jste doposud neviděli. To jímavé využití počítačové animace a živých herců, kam se hrabe nějaký Avatár! Klasické hudební kusy (ano, i na Walkürenritt došlo), hrající v těch nejneuvěřitelnějších momentech a v neposlední řadě nadržené družice. Jawohl, toto je první film, kde souloží družice. A je tu toho, mnohem, mnohem víc, včetně leprikónů, gekona (zřejmě scénáristy) a druhého příchodu Krista skrze urinální přijímání. Doporučuji odhodit v dál všechny seznamy 1000 filmů, které musíte uvidět, než zemřete a raději zhlédnout toto, neb něco takového se opravdu jen tak nevidí. Übertrololo! ()

Sygauras odpad!

Nehorázná prdel. Vážně. Tohle prostě musíte vidět, protože až tohle uvidíte, tak dáte každému Asylum filmu minimálně 3 hvězdy za snahu. Tohle dělalo vážně nějaké dítě v PC, protože nevěřím že něco takového může vzniknou v jakékoliv společnosti. Něco takového se jen tak nevidí. Polovina filmu je namalovaná pastelkama (a to doslova) a triky jsou jak z 30 let starého pokusu vytvořit "něco" v počítači za pomocí malování. ()

C0r0ner

Tady si každý obhájí jakékoli hodnocení - efekty jak z Malování, hudební doprovod od Mozarta a dalších skladatelů, scénář tragický, herci asi nejhorší, co jsem kdy viděl..., nicméně je to prostě nehorázná prdel, že někdo něco takového natočí = celé to tak neskutečně špatné bylo schválně. Kdo neviděl, neuvěří. 50% ()