Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 287)

plakát

Problém tří těles (2024) (seriál) 

Mě to tak nebaví řešit osobní problémy postav a už vůbec vážnou nemoc, seriál ve mě nedokázal vybudovat žádný vztah k postavám. Kdyby všichni větci zemřeli je mi to fuk. A to tak asi nemá být. Myšlenka/ y zajímavé. Co se týká intelektuální stránky  je to zajímavé, ale jinak psotavy mi nejsou sympatické až na afroameričana /ať jsme korektní/. Samozřejmě musíme mít multi kulti společnost a by někdo zase někoho nezažaloval. že? Fanatismus je mi odporný a tady je to všude, je to můj problém ale děsně mě to zlobí. Nejsmutnější je že kdyby bylo lidstvo v podobné situaci přesně blbě se spousta lidí zachová. Hra s helmou mě tase tak neoslnila. Vizuálek je dobrej.

plakát

Problém tří těles - Jedině pokrok (2024) (epizoda) 

Mě to tak nebaví řešit osobní problémy postav a už vůbec vážnou nemoc, seriál ve mě nedokázal vybudovat žádný vztah k postavám. Kdyby všichni větci zemřeli je mi to fuk. A to tak asi nemá být. Myšlenka/ y zajímavé. Co se týká intelektuální stránky  je to zajímavé, ale jinak psotavy mi nejsou sympatické až na afroameričana /ať jsme korektní/. Samozřejmě musíme mít multi kulti společnost a by někdo zase někoho nezažaloval. že?

plakát

To se vysvětlí, soudruzi! - Paní, vy jste vdova! (2024) (epizoda) 

začátek nevypadal moc zajímavě, ale konec ten překvapí a taky dojme. Takové poirotovské vyřešení. Doba nebyla lehká ani taková kam bych se chtěla vracet a to ej dobře si připomínat. Jako člověk který musí žít v paneláku jsem ocenila tuto hlášku. "Ty stěny jsou tak tenké že by se za ně mělo střílet." Souhlas soudružko.

plakát

To se vysvětlí, soudruzi! - Hoří, má babičko (2024) (epizoda) 

už název sám o sobě je dosti říkající a hravý. "dnes se dozvíte jak vlastním tělem zastavit papamobil a naštvat komunistku" XD Když máte cukrovku zbystřete!

plakát

To se vysvětlí, soudruzi! - Copak je to za veksláka (2024) (epizoda) 

Opravdu za vlády jedné strany se využívali lidé s určitými schopnostmi pro řešení trestných činů. Spolupracovalo se i s ruskou stranou. Takže na každém šprochu je pravdy trochu. Využívala se také dotupná věda a technika. Líbí se mi jak je to ulítlé a posunuté trochu dál než byla ještě realita. Ale jsem spokojená protože stejně nám tu stále nedokázaly mytické bytosti o kterých je řeč. :) Já bych snesla kdyby se nedrželi takhle při zemi, ale běžní lidé by to vůbec nerozdýchali. Postavy a jejich trable se zde rozvíjejí. Jako naše fantazie která pracuje při řešení případu. A detektivka posunutá jiným směrem je uspokojivá. Cina a Macháčkem hrajou hlavní prim. Ten co lítá v oblacích a ten co se drží při zemi. Pěkně vyhraněné duo přesto práceschopné. Mezi řádky i nějaké ty narážky. Já jsem spokojená.

plakát

To se vysvětlí, soudruzi! - Jak uškrtit mistra Šálka (2024) (epizoda) 

Možná takovéto podivné jevy nesedí pro toto histocké období ale na to jsou spisy že opravdu byla organizace pro vyšetřování tresných činů nejen klasickými metodami. Spíše se ale využívalo mimosmyslové vnímání určitých "nadanných lidí." Zjednodušeně řečeno často se využívalo jasnovidectví.  /Je to originální, a ani mi nevadí že žádné opravdové bytosti z jiných světů nenajdeme, o kterých je zde řeč. V naší zemi kdy lidé hlavně věří tomu co vidí a co si mohou osahat je toto opravdu odvážný počin. A mě to začíná bavit. :) není to "normální" a většinou uznávané, přesto tu nemávájí kouzelnými hůlkami. To oceňuju. Na hlavní postavy si začínám zvykat a chápat je. Česká Adamsnovic rodina XD takovej úlet může být jen u nás.

plakát

Mladá dáma (2024) 

no great no terrible. Výběr herců není zrovna šťastný. Miluška Bobina Hnědá nesedla. Bohužel tento počin rychle zapomenu. Nezapomeňme tohle není pohádka. Dítěti bych to nepustila. Tak puberťákovi. Ono od začátkušlo cítit že to nebude takové jak to vypadá. Ale konec se dle mého nepovedl. Co ty rádoby drsné obličeje "princezny"?

plakát

Jedeme na teambuilding (2023) 

"Kind reminder." Ona je to vlastně blbost. Ale taková odechopvka na líný odpoledne. Nic moc nečekejte a bude to fajn. Nehraje si to na nejlepší film roku. Jako některé a pak prd. Stereotipy s kterými se setkáváme denně. Podivíni. Odporné povahy co vás štvou, které potkáváme všude. A pokud paracujete ve firmě nebo v nadnárodní firmě tak vám to sedne. Pokud jste pod nikým nikdy nepracovali víc vám toho uteče a narážky možná nepochopíte. Postavy a jejich povahy jsou schválně přemrštěné. Určitě z těch všech postav znáte alespoň někoho v reálném životě. Pro děti to není ale dospělí budou vědět.

plakát

To se vysvětlí, soudruzi! - Ostře sledované UFO (2024) (epizoda) 

Běžná kriminálka.. líbí se mi jak je to ulítlé. I když pořád ty ufony nedokázali :) Sedl mi mladičký " Cina" Dělají si ze sebe navzájem legraci. Neberou se vážně.

plakát

Duna: Část druhá (2024) 

Audovizuální mastrštik. Nečekejte pozitvní "disnijovku". Hodně zjednodušeně je to o válce a pomstě takže nic sluncem zalité. Jedna kniha ve dvou částech. Ale pořád se něco děje i když má druhá část skoro 3 hodiny. Pro mě je tam spostu odkazů na lidstvo a boj se zlem. Čtu mezi řádky nejen kloužu po povrchu. Ale myslím si že i ti co zůstali na povrchu a vůbec si nespojili důležité informace neodejdou zklamáni. Ovládání lidí přes víru stále aktuální téma! Pro mě je 2. část silnější... zapadne spoustu věcí do sebe.