Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi
  • Animovaný

plakát

Rozsudek - Křižovatka (2019) (epizoda)

První část mne neoslovila, až konečné dokazování a rozsudek to změnil. poučné pro reálný život.

plakát

Rozsudek - Superman (2019) (epizoda)

tento díl mě moc neoslovil, experimenty s drogou se vymkly.

plakát

Rozsudek - Zneužitá (2019) (epizoda)

jaké je to když si myslíte že žijete pěkný rodinný život, pak zjistíte že to byla lež.

plakát

Rozsudek - Strážci (2019) (epizoda)

Drsný případ, dílům většinou jasná a krátká struktura sedí tady by se hodilo dozvědět se nějaké podrobnosti o dokázání viny. Některé herecké výkony působí studentsky.

plakát

Rozsudek - Vražda ve Sluníčku (2019) (epizoda)

Bohužel ve více případech spolu zůstavají lidé dlouho i když vztah nefunguje, stává se destruktivním pro sebe i děti. často užívají záminku že toto činí kvuli dětem, což z mého pohledu by veškerého styku měli zanechat pokud spolu nedokáží fungovat ani po rozchodu hlavně kvuli dětem a vlastní sebeúctě. Jasně a stručně vylíčený případ se spravedlivým rozsudkem.

plakát

Rozsudek - Ztracené duše (2019) (epizoda)

Je neuvěřitelné že v dnešní době a v naší republice je toto možné. Zotročit staré a nemocné lidi. Jednoduše bez zbytečné omáčky zpracováno.

Boss Level (2020)

Mám ráda toto téma časové smyčky. Nějaké to ponaučení se zde najde a taky hodně akce. Pro mě nemusí být RAW násilí. Hlavní hrdina by mohl pro mě být trochu někdo jiný. Líbí se mi že postavy jsou kolem padesátky a po padesátce a pořád to umí rozjet.

plakát

Rozsudek - Kristův monogram (2019) (epizoda)

Chápu, že se v tomto případě nedalo dokázat provinění obžalovaného. Ale kdo vymyslel že danou osobu musí někdo vyhledat desetkrát po dobu 4 týdnů. Co má dělat pronásledovaná než jí zákon pomůže? V jakém strachu musí žít? Herecké ztvárnění kolísavé spíše průměrné ale dostačující, pro uvedení případu. Stručně a jasně.

Ovládací panel
2 body