Henry "Hank" Howard pracuje jako vědec v armádní laboratoři a snaží se vytvořit sérum zajišťující nadlidské schopnosti, nicméně už čtyři roky pouze selhává. Také miluje dceru svého šéfa (generála), kterou chce pořádat o ruku. Aby ho přesvědčil o svých schopnostech, rozhodne se aplikovat sérum přímo sobě. To však zareaguje neočekávaně a z Hanka se ve zlomku vteřiny stává Amazing Bulk, obří fialový mstitel. (C0r0ner)

HERGImanCZ odpad!

Bulk je hodně specifický film. The Amazing Bulk je mockbuster. A já mockbusterů viděl už hodně. Tohle ale byla novinka. Většina podobných filmů se snaží na oko působit seriózně, zatímco v nich je očividně drtivá většina věcí špatně. Neznalý divák tak občas kroutí hlavou, zatímco pro jiné je to guilty pleasure. Bulk je však něco jiného. Ty špatné věci na vás zkrátka hází v tunách a vzniká tak zcela unikátní zážitek, který budete buď nesnášet, nebo milovat. Je to horší a šílenější než cokoliv jiného. Přestože je to však záměr, na mě to zkrátka působí až příliš prvoplánově a bez špetky snahy o ten správný balanc a divadýlko, které hrají všechny ostatní mockbustery. I přes svůj udělený odpad však všem milovníkům bizáru doporučuji Bulka zkouknout, protože tu unikátnost mu zkrátka upřít nemohu. ()

TKKMR odpad!

Mám zmysel pre nadhľadové a štýlové paródie blockbusterov, toto je však z trochu iného súdka. Režisér tohto odpadu Lewis Schoenbrun totiž už má na svedomí niekoľko takýchto extrémne zlých filmov a okrem nich v podstate ani nič iné netočí. Neviem, či vôbec existuje dlhodobá cieľová divácka skupina pre niečo takéto a čo je vlastne zámerom? Za 5 dní na kolene natočiť takýto hnus, ktorý by omnoho lepšia zvládla aj partia stredoškolákov a potom sa hodiť do pózy, že hahá, ja som to nemyslel vážne, to bola paródia...? ()

Harakiri13

Asi každému dojde, že jde o parodii na Hulka. Tento film byl v žebříčku nejhorších filmů například s filmem The Room (2003) nebo Troll 2 (1990), tak jsem se rozhodl, že se na něj mrknu. Film je opravdu špatný, herecké výkony nulové, animace horší než od dítěte na základní škole a jediné co film zachránilo na mém hodnocení bylo to, že jsem se občas i zasmál z toho co jsem právě viděl. 1/10 ()

CheeseFigure

Najväčšia chyba tohto filmu je, že sa snaží o ,,normálny" tragický príbeh o chlapovi, ktorý sa mení na monštrum. A miesto toho, aby mu dopriali pokoj, tak ho vláda pošle na misiu zastaviť šialeného vedca. Vďaka tomu, že vo filme ,,hrajú" neherci, tak to nefunguje a príbeh sa stáva nudou. Čo tento film ,,zachraňuje" a prečo som si ho primárne zapol, je vizuálna stránka. Tá je dokonalá a posledné minúty, kedy Bulk uteká pred armádou, sú priam geniálne (rozumej neuveriteľné šialené a tým pádom zábavné). Škoda len, že k tomuto vizuály neprispôsobili aj príbeh. Keby ho spravili viac komicky a nesnažili sa o drámu, tak by som dal tomuto filmu vyššie hodnotenie. Takto mu však dávam len jednu hviezdičku, práve za ten vizuál a koniec. ()

Emperor1 odpad!

Váhám, zda to brát vážně, a nebo s nadhledem jako pokus o parodii. Bohužel i v tom druhém případě to je nuda a stejně pořád přetrvává dojem, že to někdo myslel skutečně vážně. Viděl jsem zajímavější a mnohem vtipnější bizarnosti, které skýtaly jakous takous zábavu. Tohle je prostě jen hloupé a nudné. Takže se svým hodnocením nepřidám k těm, kteří tomu dávají 5 hvězd už jen "z principu" a přiznávají tomuto paskvilu byť jen minimální hodnotu. ()

• Film měl být původně parodií na Spider-Mana s hlavní ženskou hrdinkou. (KGBelik)
  • Film je mockbusterem filmu Neuvěřitelný Hulk (2008). Několik postav ve filmu je do očí bijící paralelou s postavami z Hulka. Henry Howard (Jordan Lawson) vychází z Bruce Bannera, generál Darwin (Terence Lording) z generála Rosse, Hannah Darwin (Shevaun Kastl) z Betty Ross a Bulk z Hulka. (KGBelik)