Henry "Hank" Howard pracuje jako vědec v armádní laboratoři a snaží se vytvořit sérum zajišťující nadlidské schopnosti, nicméně už čtyři roky pouze selhává. Také miluje dceru svého šéfa (generála), kterou chce pořádat o ruku. Aby ho přesvědčil o svých schopnostech, rozhodne se aplikovat sérum přímo sobě. To však zareaguje neočekávaně a z Hanka se ve zlomku vteřiny stává Amazing Bulk, obří fialový mstitel. (C0r0ner)

Emperor1 odpad!

Váhám, zda to brát vážně, a nebo s nadhledem jako pokus o parodii. Bohužel i v tom druhém případě to je nuda a stejně pořád přetrvává dojem, že to někdo myslel skutečně vážně. Viděl jsem zajímavější a mnohem vtipnější bizarnosti, které skýtaly jakous takous zábavu. Tohle je prostě jen hloupé a nudné. Takže se svým hodnocením nepřidám k těm, kteří tomu dávají 5 hvězd už jen "z principu" a přiznávají tomuto paskvilu byť jen minimální hodnotu. ()

v.indruchova

jako komedie, kterou vytvářely děti by to bylo možná dobrý. ALe jestli toto někdo myslí vážně? I ty monology a celkové scénář zní, že si hrál malej kluk kterej se blíží k pubertě. Už vím. Táta se díval jak si hraje jeho syn a napsal dle něj scénář. Animace jak z roku 2000. Jednu hvězdičku za záchvaty smíchu /jak je to špatné. "Parodie na zdravý rozum". Už jen upoutávka na film je tak špatná. Já nevím dá se to vůbec nazvat filmem? Mnohem větší zábava je Partička: scénky: třeba reklamace nafukovací panny. ()

slavushik

On si proste zaslúži tých päť hviezdičiek, lebo tak dobre som sa už dávno nezasmiala a počas 76 minút som sa ani na sekundu nemohla nudiť. Jednoducho Bulka nikto neprekoná :D ()

CheeseFigure

Najväčšia chyba tohto filmu je, že sa snaží o ,,normálny" tragický príbeh o chlapovi, ktorý sa mení na monštrum. A miesto toho, aby mu dopriali pokoj, tak ho vláda pošle na misiu zastaviť šialeného vedca. Vďaka tomu, že vo filme ,,hrajú" neherci, tak to nefunguje a príbeh sa stáva nudou. Čo tento film ,,zachraňuje" a prečo som si ho primárne zapol, je vizuálna stránka. Tá je dokonalá a posledné minúty, kedy Bulk uteká pred armádou, sú priam geniálne (rozumej neuveriteľné šialené a tým pádom zábavné). Škoda len, že k tomuto vizuály neprispôsobili aj príbeh. Keby ho spravili viac komicky a nesnažili sa o drámu, tak by som dal tomuto filmu vyššie hodnotenie. Takto mu však dávam len jednu hviezdičku, práve za ten vizuál a koniec. ()

0oq

Tak na tohle bych vydržel koukat desítky hodin... má to všechno -skvělý nápad -kvlatitní zpracování -comics sans -totální random -špičkové herecké výkony Není co vytknout učebnicový příklad toho jak dělat filmy tohoto typu. ()

P.A.R.E.Z

Chtěl jsem si pustit film The Amazing Hulk, ale omylem jsem se trochu přepsal a musím říct, že vůbec nelituju! Jeden z nejlepších filmů vůbec. Ty herecké výkony? Ty efekty? Ten příběh? A ta hudba, která vykresluje scény tak, že se každý moment stane nezapomenutelným? Pro mě poklad kinematografie. A ještě k tomu hlavní záporák vypadá jako můj kamarád a dokonce se tak i chová. Co víc si přát? Doporučuju pustit si na vánoce místo pohádek, které jste už stejně viděli stokrát. Doufám, že bude někdy promítání v kině, protože jestli jo, tak vím na co vezmu holku do kina. ()

jindrak odpad!

Už zpočátku velmi divně graficky vypadající Déčko. Už to, že jako textový font je použit comic sains, je bizár. Nic jiného, než 0 nemohu dát. ()