coolMEN

(pořad)
všechny plakáty
Česko, 2012, 25 min

Nasty a En.dru ukážou to nejzajímavější z mužského světa. coolMEN nejen pobaví, ale i informuje! Sport, adrenalinové lahůdky, auta, ženský, technika nebo muzika. To vše a mnohem víc je nový coolMEN (oficiální text distributora)

Phlame

Méně vtipný MenZone, s méně sympatickými moderátory, s méně zajímavými reportážemi (mně opravdu nezajímá, jak Ernesto dělá chipsy) a navíc mi přijde, že moderátoři mají každou větu přesně našprtanou a chybí jakákoliv improvizace, což sice přidává na informační hodnotě, ale tak nějak ztrácí na zábavnosti, připadalo mi to jaksi umělé... abych to zkrátil - jednu hvězdičku (20%) za snahu. Hodnotím po prvním dílu, třeba mně to ještě nějak překvapí. ()

gorerated odpad!

Odpadů pro tento odpad nebude na světě ba ani v celém vesmíru nikdy dost !! Navíc kdo kdy viděl pořad pro muže který uvádí dvě buzny?! ()

Shadowrat odpad!

Ne, toto opravdu nemá ani hlavu ani patu a z některých záběrů (houpy hou) se mi dělá špatně. Myslím, že i amatérská skupina by byla schopná vytvořit pořad na vyšší úrovni. ()

BigMajky odpad!

Oprava: Masty a En.dru ukážou to nejzajímavější z mužského světa. coolMEN nejen ztrapní, ale i unudí! Sport, adrenalinové lahůdky, auta, ženský, technika nebo muzika. To vše a a mnohem víc zkazí nový coolMEN ()