poster

Poslední útes 3D (festivalový název)

 • Česko

  Poslední útes: Města pod hladinou 3D

  (festivalový název)
 • USA

  The Last Reef

Dokumentární / Krátkometrážní / Rodinný

USA / Kanada / Mexiko / Bahamy, 2012, 40 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Stanislaus
  ****

  Dechberoucí dokument, který skrze nádherné snímky nabízí pohled na krásy korálových útesů, které jsou plné života a skrývají mnohá tajemství a živočichy rozličných tvarů a velikostí. Rovněž je zde kladen důraz na současný stav těchto na faunu a flóru bohatých ekosystémů, které jsou ohrožovány nejvyspělejším a nejnebezpečnějším živočišným druhem současnosti - a sice námi, lidmi. Zkrátka velice dobře natočený dokumentární film pyšnící se jak okázalým audiovizuálem tak smysluplným poselstvím (nejen) pro naší generaci.(25.6.2015)

 • cepice
  *****

  Velice zdařilý film, který se bude líbit i lidem, kteří nemají rádi dokumenty a přírodu. Tak skvělé efekty vytvořené v IMAX 3D byly doslova dechberoucí.(20.4.2016)

 • Filomena.I.
  *****

  Poslední útes a mé první 3D. Radovala jsem se jako děcko při vypouštění bublifuku. Zde však místo bublin koulely se medúzy a rybky plovaly do ksichtíku. Dokonce přišla i sprcha, ale všici zůstali sushi. Nakonec - děcka byla všudy kolkolem. Dopolední představení AFO pro školy a pár zbloudilců. To za našich let jsme akorát tak kalili ocel se soudružkami učitelkami... * Záběry krásné na svět živočišný zvláštní roztodivný uchvacující, však s velikým otazníkem, jak dlouho ještě? Oceán jako jedno obří smetiště pro člověka rozumového bez rozumu a soudnosti... Opičáci jedni nezodpovědní!(13.8.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace