poster

Pleasure or Pain

 • anglický

  K Love

 • anglický

  Kamikaze Love

Drama / Thriller / Erotický

USA, 2013, 95 min

Režie:

Zalman King

Scénář:

Zalman King

Střih:

David Golding
(další profese)
 • kaylin
  *

  Takové lehké porno, které se snaží o příběh, který by se snad i mohl nazvat dramatickým, ale ve skutečnosti je to jen strašná nuda, která je místy hodně sexy. A to je tak všechno. Bohužel silikonové krásky mě tolik nedostávají. Kamera je odvážná, ale čekal bych, že by mohla být ještě odvážnější. Zrovna tomuhle filmu by to prospělo.(29.5.2015)

 • ARI50
  ***

  Nádherná Malena to se musí nechat.(26.3.2017)

 • lioncel
  ***

  Z celého díla stojí za pozornost a dost vyniká jen něco okolo 50 minut, nabízejících zřejmě od 15i let přístupnou příjemně svádivou podívanou, o kterou se stará především rajcovní hezká štíhlounká herečka v hlavní roli Malena Morgan / Victoria a také dvě další přijatelné kočičandy, z toho jedna je zajímavá zrzka Elle Alexandra / Rita a jedna černovláska Kayla Jane / Isabel. Ze své celkové stopáže, se totiž ve své poslední třetině celý film zvrhne na tomuto žánru vlastně klasický pokus pana režiséra o nějakou psychologickou hloubku postav a děje .. na kterou sice žádný divák nečeká a ani ji tam vlastně nechce, jenže znáte to ..... (_kaylin_, silikonka je tam jen jedna a záběr na ni trvá ani ne minutu, takže ..) ...(2.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace