Conni (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Německo, 2012, 10 min

Henning Windelband
  • lubospoti

Příběhy (určené spíše pro menší děti) mi přijdou docela hezké, ale animace působí hrozně nepřirozeně a uměle.(25.4.2013)

Pro děti dobře sledovatelný seriál, který jako bonus není stupidní a je o skutečných dětech.(20.5.2018)

Hodnotím za dva a půl letou dceru... :-)(2.9.2013)

Velmi oblíbené a srozumitelné příběhy ze života. Děti tento seriál milují.(6.8.2013)

Je to rozhodně pocit, vědět, že i naši němečtí pseudopřátelé mají mezi sebou sluníčkové lidičky, vždy a za všech okolností otevřené novým nápadům, plné pochopení, věnující veškeré své volné mentální, časové a finanční kapacity svým dětem a vymýšlení tvořivých aktivit pro ně. Děti samotné jsou samozřejmě vždy hodné, zvídavé, chápající, a tak vůbec. Ale ten pocit z nějakého důvodu nemůžu označit jako "pozitivní";) Conni a její rodina jsou oživlá reklama na populárně naučné knihy o aktivním rodičovství, komunikaci, psychodynamice rodiny a podobný skvěle zarábající artikl (všimněte si, že tatínek přichází z práce, ale nikdy není ani náznakem zmíněno, co vlastně dělá, aby se se seriálem mohl ztotožnit v podstatě každý). Anebo je to divně rozanimovaná verze Stepfordských paniček, vyberte si podle svého... Jistě, je to výchovné a určené dětem, a dovědí se tu o spoustě zajímavých věcí, kterými můžou trávit volný čas (místo koukání na televizi nebo DVD:)), což je jistě přínosné. Ale to neznamená, že to není divné:) Nesetřásnutelným "something is wrong" pocitem doprovázených 70%.(2.3.2015)