Citlivá na dotek

• USA Touchy Feely

Abby je vyhlášená a oblíbená masérka se sklony k volnomyšlenkářství, zatímco její upjatý bratr Paul lpí na rutině a konvenci. Paul vede zubní ordinaci, kde se snaží do práce zapojit i svou citově narušenou dceru Jenny. Najednou je všechno jinak. Abby postihne nekontrolovatelný odpor k tělesnému kontaktu, což zásadně ovlivňuje nejen její práci, ale i vášnivý milostný život s přítelem. Naopak zvěsti o Paulových uzdravovacích schopnostech se rychle šíří a sláva jeho ordinace vstoupá vzhůru, stejně jako jeho osobní život. Zatímco Abby prochází krizí vlastní identity, její dříve skeptický bratr objevuje zcela novou tvář sebe sama. (oficiální text distributora)

Gyl odpad!

Úplně první scéna vypadá, jako by nás čekal opravdu povedený a na city hrající film. Po asi 40 sekundách tento vjem zmizí a zbytek je opravdu tragickej! Poselství filmu? Nezahrávej si s Reiky, nebo se ti rozhází energie a budeš úplně ve sračkách. Amen! ()

xhelmutx

akokolvek je ten film zvlastny :) tak excelentne vyobrazuje mentalne pochody a momentalny zivotny styl ludi severozapadu USA... ()

peproch

Nemohu dát plný počet bodů, protože toto není velkofilm a tak v rámci kategorie skromné, citlivé, minimální, prosté, sdělné, lehce vtipné má bodů maximum. Malý příběh sourozenců a pár osob kolem nich. Ona masérka, která ztratila dotykovou sympatii, on zubař, který ztrácí klienty, jedna pilulka extáze jim otevře okna do života opětovně nalezeného, ale nového, štěstí a radosti. ()