Stačí mít vyvinutý instinkt... Týdeník o lidské intimitě a všem, u čeho se možná trochu začervenáte. (oficiální text distributora)

Deadmaus odpad!

Opravdu mě zajímá, jak se taková ,,Bartošová" nebo jiná ,,hvězda" peleší v pelechu. Blbost nejvyšších rozměrů. ()

RadanaChuja odpad!

Při častém sledování pornografie se jednoho dne dostanete do bodu, kdy vás japonské lolitky oblečené jako postavy ze Sailor moon přestanou vzrušovat. Po asi litrové láhvi vodky Božkov (se kterou se překvapivě rychle naučíte zacházet a u které vám manželka nebude věřit cenu) a asi tříhodinovém pláči ve sprše ve mně vzbudil záblesk naděje televizní program, který lákal na erotický pořad Intim. Super, on by měl člověk po těch hodinách torture porna taky zkusit jen jemnou erotiku. Takže je večer asi pět minut před začátkem. Úd v ruce tvrdý, pořádně namazaný. Spustily se úvodní titulky. Po hororové sekvenci Van Triera se objevil Skeletor. Ale tohle nejsou Vládci vesmíru. To už kamenný totem změknul, ale ne moc, jako bych si udržoval naději, že spatřím alespoň vypracované svaly Dolpha Lundgrena. Pak začal Skeletor mluvit něco o tom, že existují pornofilmu. V tu chvíli mi to došlo. Bylo to jako... jako by se vás bořili ne jeden ale dva Jaro Slávici s frekvenci naspeedovaného králíka. Po několika hodinách jsem se s pláčem probral. ()

+sfinx+

Po dvou a půl dílech ... aby se to dalo nazývat mírně zodpovědným hodnocením a ne střelbou od boku. Skript je jasný - do každého dílu je zapotřebí nacpat nadrženou xxl moderátorku (že by inspirace na Frekvenci 1?), reklamu na erotický pomůcky a samozřejmě nesmí chybět komentáře a postřehy největších buqic z barů v Prahe. Zbytek času se vyplní moudry botoxové divnoholky mgr.,2000/hod.,sc. (nejde o kousek kandidátky věd, ale o pomocnici "sex-coach", která vám ho přidrží, když nevíte kam s ním). Ve výsledku - divný pořad s minimem informací. ()