Stačí mít vyvinutý instinkt... Týdeník o lidské intimitě a všem, u čeho se možná trochu začervenáte. (oficiální text distributora)

Lukoboss odpad!

H. Janků jako odbornice na sex a vztahy. Aha. A to jsem si myslel, že estrádní podání už dneska nefrčí. Kdo pamatuje Peříčko, tak tohle je jenom novější a zároveň horší verze. ()

Paity

Jedna hvězdička z Heidi Janků, která ve svých letech vypadá opravdu luxusně. Jen kdyby nemluvila tak přitrouble, jak po ní režie vyžaduje. ()

orkadimenza

"Dobrý den pane doktore, já bych se Vás chtěla zeptat, jestli když při sexu polykám sperma, jestli nemůžu být těhotná?" "Provozujete-li výhradně orální sex, tak si myslím, že těhotenství se nemusíte obávat, protože když spolknete to sperma, tak sperma se octne ve Vašem zažívacím traktu a tam Vaše vajíčko nenalezne a samozřejmě neothotníte." Heidi jen přikyvuje, ale kozy neukáže. Nějak takto vypadá naprosto zbytečný pořad, ve kterém se dozvíte kromě upoutávek na "téma", které se stejně mnohdy nerozebere, maximálně o filmu Vrtěti ženou. Takže pořad může být snad jen směšnou parodií na zasmání účinkujícím trapákům. ()

Tunri odpad!

To je tak strašně trapný. Heidi Janků absolutně neschopná odpovídat. Po tolika letech mám televizi a nestačím se divit co se to tam sakra děje. ()

alambert odpad!

Heidi, je pěkné a chvályhodné, že sis ve svém věku dokázala udržet tělo takové, že tvýmu starýmu nemusí bejt na blití, když tě píchá. Ale to je všechno. Věř, že nikdo jinej na tebe neni zvědavej. K těm reportážím se snad ani nebudu moc vyjadřovat. Zkrátka je to nechutné, ohavné, dementní. VAROVÁNÍ: I u zdravých mužů může s vysokou pravděpodobností způsobit (minimálně dočasnou) impotenci... ()

korok

Tak jsem se dozvěděl, že ejakulace probíhá rychlostí cca 45 km/h a průměrný muž toho za život "vydá" na 28 litrů. Nic víc nic míň. ()

RAY~

Seschlá Heidi Janků oblečená jako německej transsexuál klábosí s Anife Vyskočilovou o prdění při sexu. Je to jako kdybys viděl jak pudl prcá vlčáka. Chvíli je to ujetym způsobem zajímavý, ale jen chvíli. ()

ostravak30

Hodnocení mých předchůdců trochu nechápu. Jako odpad si představuju něco jiného. Odpad bych zařadil někde k Peříčku, které se vysílalo kdysi dávno. Tohle je pořad, který neurazí, ale nenadchne. Tak za prvé Heidi Janků. Jako moderátorka se mi tam ze začátku moc nehodila a začal jsem pořad, ne však pravidelně, přiznávám se bez mučení, sledovat hlavně proto, abych viděl, jak zvládne nejen moderování, ale hlavně moderování erotiky. A jako moderátorka není špatná. A nakonec se mi tam i hodí. Působí trochu jako sexy učitelka, která vyučuje své studentíky a do které se asi každý z nás na nějaké škole zamiloval. Ale učitelka citlivá a jemná. Ta silikonová sexbomba z Peříčka byla v tomhle ohledu mnohem horší. Osobně mi ale vadí to její pochodování studiem, následné sedání si na rádoby sexy sedačky a lehání na rádoby sexy postele. Rozhovory se také vedou skoro vleže. To nepůsobí moc profesionálně. A pak samotný obsah. Reportáže nejsou nezajímavé. Člověk se dozví o sexu i něco, co určitě nevěděl, přiznejte si to všichni, a na co by se někteří stydlivější jedinci styděli zeptat. A i ženy se hodně dozví. Další věc, která ale není příliš kvalitní je rada odborníka, který mi připadá, že je tlačený do toho, aby odpověděl co nejstručněji a tak se člověk z odpovědi moc nedozví. A konečně striptýz. No...sice se svlékají amatérky, ale striptýz je u mě, že se dívka svlékne. A zde mnohdy nevidíte vlastně nic. Samotné striptýzy pak jsou sexy asi tak, jako kdyby se svlékal stoletý Abraham Lincoln. Jak jsem řekl, neurazí, ale nenadchne. ()

Mukl007 odpad!

Vůbec nevím, proč jsem si to vlastně pustil? Tomu teď opravdu nerozumím, ale koukat na rozcapenou Heidi na kanapi opravdu nemá smysl, nemluvě o tom, že nemá smysl takovýhle pořad vůbec vytvářet. Kvalitu pořadu nezachrání ani zešedlý Hůlka, mile se rozplývající nad tím, jak měl za mlada sex v ředitelně (O Bohušovi Matušovi radši nemluvit). Odpad je jasná volba. ()

MiniRecenze odpad!

Otřesné a zároveň k smíchu.Naivní,primitivní.Erotika spočívá jen v prolinačkach.Heidi naprosto banální. Lidi,jděte raději spát :D ()