Experti (TV seriál)

Reality-TV / Komedie

Slovensko, 2013, 30 min

ach jaj!! opäť naprostý útlm..čím to, že národ vycvičených opičiek nedokázal spoznať vynikajúcu forsytovskú paródiu kvalitného saxofonistu, speváka a dychára...preboha že cigán s modrými očami??? , yutubnite si jeho meno a napíšte saxafón Ivan Vereš .- alebo MAte to Mate , Ivan je v umeleckých kruhoch známy a cenený ako skvost (a ..ktorý má viac profesionality v malíčku, než kdejakí Orlovia, slávikovia a rýchlokvasní všeodborníci??? poznám výborný formát z Ameriky, kde si takto uťahovali navzájom z komunity bieli - versus čierni a z debilných reality "šou" pred dvadsiatimi rokmi nasmiali sme sa... ale v dobrom...on si nenormálne utiahol z cigánov, ale aj z nadutých xenofóbne napáchnutých horenosov, a hrá to statočne aj v rozhovoroch..veď ak je niekto taký sprostý, že myslí, že išlo o " reality", tak si zaslúžil ostať sprostý. ps.s. výrazná podoba so Zdenkom Izrom ...ten neodriekne žiadnu korenistú srandu apropo, hudobníci a jeho kolegovia sa na tom chlámali, až im zle bolo , posielame si odkazy, že treba vidieť Ivana v takejto forme :-)(6.9.2013)

• Marek1991

Program pre ľudí, ktorí musia byť vo svojej podstate veľkí čudáci. Pre mňa je to len ďalší nepozerateľní odpad, na ktorí som narazil v televízii, ani netreba spomínať, že to je trápne, hlúpe, lebo je to taká úbohosť, že sa k tomu netreba ani veľmi vyjadrovať, toto treba pokutovať a zrušiť alebo ak nie, tak to radšej prepnite, ak na to narazíte.(5.2.2013)

• Stanley619

Co je tohle za mrd*u? To se mi snad jenom zdá. Co dneska někdo schválí, natočí a pak ještě pustí do televize! Když normální bílej člověk řekne v televizi slovo "cikán", tak ho pomalu zavřou za rasovou diskriminaci, ale tady lítají "gádžové" jak vlaštovky. Slováci se zase vyznamenali. CHCE SE MI ZVRACET!(26.8.2014)

• unclejack

Obrať gádža ako sa len dá. Toto je zábava na vysokej úrovni, s perfektnými hereckými výkonmi a vybrúseným scenárom, ktorý schvaľoval Andrew Kevin Walker. Perla slovenskej televízie a záchrana pre export SR. Doporučujem každému, kto ešte stále verí, že v súčasnom Slovensku sa dá natočiť niečo hodné aspoň spodnej hranice červeného pásma, šalalala lalálaj...(21.11.2013)

• MM_Ramone

Slovenská súkromná komerčná televízia JOJ v rámci reality show ošiaľu vyprodukovala v roku 2013 taký smrdutý odpad aký tu ešte nebol. Týmto kreténstvom prekročili všetky hranice vkusu a inteligencie. Niečo tak primitívne úbohe som doposiaľ na obrazovkách ešte nezaregistroval. Partia piatich retardovaných cigáňov sprosto okráda, zavádza a podvádza slušných ľudí. To má byť akože vtipné?! Zostáva mi nad tým rozum stáť. Toto je už vážne moc aj na mňa. Gypsy motherfuckers!!! Odpad!(5.7.2015)