poster

Doma (festivalový název)

 • Německo

  Daheim

Krátkometrážní / Drama

Německo, 2011, 30 min

Režie:

Olaf Held

Scénář:

Olaf Held

Kamera:

Lutz Zoglauer
 • CiTrus007
  **

  Meditativní rozplyzlost snoubená s germánskými krajinkami a městskou špinavostí. Zajímavá kamera, nezajímaví herci a netradiční zápletka. Konec je však nesrozumitelný a mě neuspokojil. 3/10 [KVIFF 2013](1.7.2013)

 • sona123
  *

  Nuda, nesmysl, nesympatičtí herci, stupidní song. Uváděno na MFF Karlovy Vary ve velmi silné konkurenci skutečně zdařilých kraťasů - toto se ale opravdu nepovedlo.(4.7.2013)

 • Brylin
  **

  Olaf Held se pokusil vyjádřit stesk po domově a odcizení při přestěhování z venkova do města. Všechno je tu tak divné a cizí! Film je možná trochu víc alegorický než je zdrávo, i proto byl mezi výběrem Prague shorts tím zřejmě nejslabším. Dvě hvězdičky.(9.7.2013)

 • Karel321
  *

  Sympatický začátek, pak divák čeká, co že z toho bude aaaaaa konec. Nic. Proč se tam kazilo to auto? Proč půl hodiny balil ten karburátor? Proč ta sousedka zmlátila světly toho manžela? Atd atd. Na tyto otázky se jistě nejeden z návštěvníků šel optat pana režiséra. Možná je na ně, ale jednodušší odpověď. Protože ten film je velké lejno.(6.7.2013)

 • Slarque
  **

  Další důkaz, že cenám nerozumím. Tohle vyhrálo Festival krátkých filmů Praha 2013, ze kterého nám byly zároveň představeny čtyři po všech stránkách zdařilejší snímky? Kromě podivné reakce sousedova auta na přítomnost hlavního „hrdiny“ ve filmu nic zajímavého není.(13.7.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace