Hodina pravdy

(pořad)
všechny plakáty
Soutěžní
Slovensko, 2003, 57 min

V tomto súťažno-zábavnom programe rodiny súťažia o svoje vysnívané vecné ceny v nejakej úlohe, pre nich dopredu neznámej, na ktorú majú stanovený časový limit. Člen rodiny, ktorý má úlohu splniť, sa určí pri osobnom stretnutí niekoľko dní pred jej riešením. Počas času ostávajúceho do programu má potom možnosť aj s prípadnými pomôckami sa na úlohu pripravovať. Ďalší člen rodiny v zmysle pravidiel jeho prípravu nakrúca na kameru. (Marek1991)

Marek1991

Hodina pravdy bol môj dosť obľúbený program. Ľudia si mohli želať rôzne materiálne ceny a ak splnili zadanú úlohu, mohli si ich odniesť domov. Bolo to síce o napätí, možno miernom strese, ale na druhú stranu, iba na také auto, ktoré bývalo iba jednou z mnohých želaní sa človek narobí viac a stresu zažije omnoho viac, tu to stačilo zobrať športovo a s adrenalínom, človek nemal stres a väčšinou sa mu darilo viac, bolo to len na ľuďoch a ich psychike, tí viac vyrovnaní a schopní sa mohli potešiť výhre. Úlohy boli zadávané človeku z rodiny, ktorí to dopredu nevedel, takže aj v tom to malo svoje čaro. Osobne mi pripadali vedomostné úlohy ľahké, ale to platilo u mňa. Andy Timková bola v pohode, Ivetu som nemusel, lebo pohodová rozhodne nebola. Je mi aj trocha ľúto, že to skončilo, bola o síce taká materialistická hra, ale to nevadí, o šťastie, či lásku predsa súťažiť nebudeme. ()

corpsy

Populárny a ešte celkom stráviteľný formát súťažnej relácie. Síce ide len o kalkul a to staré dobré televízne - doprajem vám - ale ešte stále ide o produkt, ktorý sa držal humánne na uzde. ()

GILLWANDER

Nemusíte truchliť. Aj keď neuspejete môžte sa otráviť nadmerným množstvom vypitej vody, ktorú ste "vyhrali" po prehre... 10% ()

gfrusvk

Tak toto bol fakt mazec. Ale niekedy to bolo dosť nespravodlivé čo sa týka úloh, lebo niekto musel mať drevenú tyčku vybalancovanú na brade a na nej mal tanier, a musel prejsť 10m a popri tom si vyzliecť kabát a zavesiť ho... A niekto iný sa dostal naučiť naspamäť hlavné mestá štátov... A keď úloha nevyšla, tak sa kameraman vždy vyžíval v snímaní revajúcich detí ako sa pozerajú na ich hračky ako sa im zatvárajú priamo pred očami..a ešte dostali za trest 2000 litrov minerálnej vody (ktorú tipujem že im ešte zdanili). ()