Soudkyně Judy (TV seriál)

Judge Judy

Reality-TV

USA, 1996, 22 min

• megan017

Soudce soudí na základě důkazů a výpovědí, né na základě vlastních, subjektivních dojmů z dané osoby.(9.11.2016)

• Ryuuhei

» Předmluva: Tak, dnes to nebude ani seriál, ani film, ale TV show, kterou občas namátko sledovávám na CBS Reality. » Pozitiva: Jako vždy u těchto pořadů, zajímavé a vzájemně odlišné případy. » Negativa: Zlatá slovenská Soudní síň... Samozřejmě je to všechno nahrané, ale proboha, kdyby se mnou mluvila nějaká soudkyně jako s odpadem, sám bych to nerozdýchal. Otázkou je... tohle se opravdu může/mohlo? Protože jestli to má odrážet praxi, tak setkat se v čele soudu s takovou (cenzurovaný výraz), která v jednom kuse zvyšuje hlas, uráží a nebere si žádné servítky, je o nervy. » Subjektivně: Lidi tu hodnotí kvalitní a zajímavé české/slovenské pořady z prostředí soudních síní odpady, ale na tohle nahází 36% (díky mně, předtím 38%)? No, jak myslí. » Mé hodnocení: 15% - Chcete-li vidět takovýto pořad, kde se soudkyně chová jako nevymáchaná *píp*, rozhodně si přijdete na své. » Viděno: V nočním vysílání na CBS Reality.(4.1.2018)

• vander19

Príde mi to ako predchodza slovenskej verzíí Súdna sieň. Sudkyňa sa ksichtí ako keby žrala citrón. Postavy sú umelé a celé je to na prd. Príbehy sú krátke a dosť fádne a bežné, možno v USA je to napínavé dĺžiť 500 babiek. Ale ak má človek rád našu Súdnu sieň treba si pozreť aspoň 1-2 časti.(15.5.2013)

• CptPeroxid

Vy kreténi, já jsem Judy, beru 100 000 dolarů za to, že říkám chudým zmrdům, kolik a komu platit :) Nice(16.1.2015)

Já tu ženskou žeru, co slovo, to totální hlod. Teď vážně, zázrak to není, ale podívám se docela ráda. Člověk se trochu zorientuje v americkém soudním systému a navíc se utvrdí v tom, že peníze se nepůjčují nikomu a za žádných okolností, ani nejlepším přátelům, rodičům nebo dětem.(28.1.2014)