Hungry Bitches

2 Girls 1 Cup

Pornografický

Brazílie, 2007, 62 min

• Kusko.t2

Holý šit. To mě poser máňo! Extrémne porno Marca Antônio Fiorita doslova vyvracia to, čo je pri sexuálnom vzrušení typické pre verím že väčšinu z nás. Láska síce prechádza cez žalúdok, ale aj tak pri sledovaní tohto gurmánskeho zážitku z Brazílie sa divým, že som sa nezgrcal. Pre istotu treba mať na dosah niečo, čím by sa dalo potencionálne uvoľnenie zastaviť ak máte v úmysle vydržať až do konca. Spočiatku to síce vyzerá na dve lesbické nymfomanky v prenajatom byte vzrušené jedna druhou uprostred skromne zariadenej kuchyne avšak v momente, kedy dostanú chuť na čokoládovú zmrzlinu v nich prepukne šialenosť. Problémom sa stáva ľadnička prázdna ako pred víkendom. Oslava sexuality sa razom začína zvrhávať do nepredstaviteľnej formy ľudskej deformácie. PS – hodnotiť si túto chorú prasačinu netrúfam. Proste neviem ako. PS2 – Mám dojem, že asi začínam pomaly prechádzať na kresťanskú vieru keďže Ježiša som takto často ešte nespomínal ani na Vianoce.(20.7.2017)

• kaposlav

Omyl prírody! Niekto nešiel psychológovi, ale namiesto toho natočil toto úžasné dielo pre gurmánov. Škoda, že sem neprispel komentárom niekto z tých, čo udelili 5*. Možno by som sa niečo zaujímavé dozvedel.(17.1.2016)

2 girls 1 cup, kdo na tohle v roce 2007 nebalil holky, jakoby nezil.(21.7.2018)

• Hamaradža

Ou šit, to aj toto neludské svinstvo má profil na čsfd?(13.4.2013)

Vyhoněno, jdu se vysrat.(13.2.2020)

• Luk Skywalker

To je teda síla! Film jsem neviděl, trailer jsem kdysi nedokoukal (a to má stopáž 1 minutu), po pár letech jsem to už zvládl, snímek resp. trailer se mi připomněl pořadem na streamu Neslavnější videa historie, kde někdo v diskusi dal čsfd odkaz na tento film. Podle traileru je děj následující: dvě lesby, které provozují koprofilii okořeněnou zvracením a následném pojídáním této směsi a to kdo ví, co je ve filmu navíc. Prostě humus a maras. A ten co vymyslel název má pěkně zvrácený smysl pro humor.(15.6.2014)

Nejlepší komentáře: BitlDJus a CptPeroxid.(10.4.2020)

• Azareth

Hoci som videl len 1-minútový trailer, nedá mi neohodnotiť tento humus.(6.1.2018)

• StudioKast

Fuj fuj fuj a zase jenom fuj!(20.2.2014)

• r3musko

Ak by tu bolo hodnotenie "sračka" namiesto odpad, tak by to dokonale vystihovalo.(25.10.2018)