Atlantic Rim – Útok z moře

• USA Atlantic Rim (více)

Co se děje v Mexickém zálivu? Postupně mizí ropná plošina i ponorka. Do hlubin oceánu jsou spuštěni roboti, kteří jsou řízeni speciálně vycvičenými vojáky, aby tuto záhadu prozkoumali. (TV Barrandov)

-bad-mad-wolf- odpad!

Von se ani del Toro moc nevytáhl, ale tohle je i na Asylum silný kafíčko. Ohromně nucený plagiát každým záběrem křičí "naletěls, debile!" a buď už postrádá tradičně mamutí porci nechtěného humoru, nebo jí naopak má takové množství, že to průměrný pozemšťan není schopen pobrat. Graham Greene, kdysi tančící s vlky, by na tohle bebíčko potřeboval náplast o rozloze Bangladéše. ()

Ryuuhei odpad!

K tomuto filmu se dá říct jediné - no do háje! Neřeknu, Asylum mám rád jako recesisty, ale tohle... Film, kde je práce s fantazií více, než dění na obrazovce. Bohužel ne ve smyslu, ve kterém by to mohlo být myšleno. Výtvor od Asylum parazitující na známém filmu Pacific Rim a taktéž sebedestruktivní tragédie. Ať už šlo o boj s nestvůrou, kde bylo z každého velice špatně zanimovaného a často opakovaného 3D záběru ukázáno sotva co do vteřiny, či se celý děj ubíral tak logickou cestou, že se černý hlavní hrdina byl schopen v hořícím baráku (kde ohně ani dýmu viděti nebylo) dlouze vykecávat s osobou, jenž měl původně zachránit. Neberu v potaz ani obrovské bitevní roboty, jejichž nová technologie propojení mysli (vč. cítění veškeré „bolesti“ robota) se ukázala být dost zbytečná k faktu, že piloti stejně zůstávali uvnitř a taktéž stále občas zmáčkli nějaké to tlačítko. Jedna z většiny námětových hovadin, která z tohoto filmu dělá jeden z největších exkrementů, který jsem měl kdy tu čest vidět. A to je co říct. ()

herr_carter odpad!

to mě poser vole aneb aby tě pes jebal do nohy....Pacifik rim právě dostal Oscara za nejlepší film všech dob.." aktivuju modrýho boota...ok..blížím se ke 490 metrům...Můj boot se deaktivoval..v pohodě Tracy???".... a spoustu dalších neuvěřitelných hlášek právě nyní na tv Barrandov...tlak se zvedá exponenciálně, tudíž jsme v prdeli, protože ani jeden z vás kreténů to neumí vyslovit..je to tu samý lodní vrak, navíc všechny rozbité na šrot...kristovanoha, ještě že mám v sobě 6 piv...............moje hodnocení = 0 z 10. ()

megan017 odpad!

I když trailer vypadal dobře, tak jsem se vůbec nenapálila. Už jen značka Asylum říká, že tohle nebude kvalitní film a budete brečet, smát se a zvracet do poslední minuty. Nejkrásnější část těchto filmu jsou především závěrečné titulky. Plagiátorsví je jedna věc, ale prznění druhá věc. To je jakoby Pacific Rim znásilnili tlustým ostnatým drátem. Na to, že efekty jsou jako z videohry, kterou navrhoval nějak mentál s třesavkou, už jsem si zvykla, ale proboha ty postavy! Proč si aspoň jednou nedají záležet a nezaplatil si aspoň jednoho pořádného herce! Proč si neustále vodí schizofreniky z nejbližší cvokárny? Film byl přímo sadistký vůči divákovy" Tak, a mám tě ty hajzle! To máš za to, že cumíš na ty vysokorozpočtové filmy! "Kamera ani nemluvím, stále padá do ústraní, zaměřuje detaily, které jsou platné jako stěrače na ponorku, s těmi efekty to vizuálně vypadají ještě lacinější. Scénář psala nejspíš šilená opice na psychofarmacích, protože tohle prostě ne. Asylum prostě dokáže připravit ten nejhorší filmový zážitek a je na to hrdé. ()

rasistik odpad!

Tento týždeň som bol na riadnom tripe. Nie, nebola to tráva, LSD a dokonca ani krokodíl. Ešte niečo horšie - dva dni po sebe som pozeral film od Asylumu. Vole, táto vykrádačka Pacific Rimu bola ale posraná všade, kde sa len dalo. Ani sa mi nechce to rozoberať. Ono ani sám Pacific Rim nebol nič extra, ale oproti tomuto to bol najúžasnejší film všetkých dôb. Už len chýba, aby Bollywood natočil Indian Rim a fakt sa zastrelím. Aj keď nemám zbraň. Možno by postačila aj karabína M4, ktorými tu všetci strieľajú po tých príšerách, aj keď vedia, že to nemá dostatočnú prieraznosť. PREČOOO?!?!?! ()

• Vojaci strieľajú po všetkých monštrách opakovane z karabín M4. Tieto zbrane majú relatívne malý puškový kaliber. A hoci sa už pri prvom stretnutí ukáže, že nie je dosť silný na zranenie monštier, všetci vojaci behom ďalších stretnutí používajú tento typ zbrane, nikoho nenapadlo nasadiť snajprov s vysokovýkonnými puškami. (rasistik)
  • Pri páde z vesmíru by robot, v ktorom je Red (David Chokachi), spôsobil nárazom do Zeme obrovské škody a samotný Red by to s najväčšou pravdepodobnosťou neprežil, určite by sa len tak nepostavil a nedokráčal preč. (rasistik)
  • Vo filme armádni dôstojníci odpálili jadrovú hlavicu. Žiaden dôstojník, dokonca ani generál, však nemôže odpáliť jadrovú hlavicu – túto právomoc má len prezident. (rasistik)