Reklama

Reklama

Atlantic Rim – Útok z moře

  • USA Atlantic Rim (více)

Co se děje v Mexickém zálivu? Postupně mizí ropná plošina i ponorka. Do hlubin oceánu jsou spuštěni roboti, kteří jsou řízeni speciálně vycvičenými vojáky, aby tuto záhadu prozkoumali. (TV Barrandov)

Recenze (34)

-bad-mad-wolf- odpad!

všechny recenze uživatele

Von se ani del Toro moc nevytáhl, ale tohle je i na Asylum silný kafíčko. Ohromně nucený plagiát každým záběrem křičí "naletěls, debile!" a buď už postrádá tradičně mamutí porci nechtěného humoru, nebo jí naopak má takové množství, že to průměrný pozemšťan není schopen pobrat. Graham Greene, kdysi tančící s vlky, by na tohle bebíčko potřeboval náplast o rozloze Bangladéše. ()

renegad odpad!

všechny recenze uživatele

Na najhlbšom dne filmovej žumpy sa čosi pohlo a pokúsilo sa to nájsť si svoje miesto na slniečku blockbusterov. Vzápätí ho však chytila oceľová ruka trikového programu Win 95 a stiahla späť k sebe na dno zanechajúc po sebe niečo čo sa nápadne podobá na nápis Asylum. Po tomto filme hrozí divákom davová psychóza a budú musieť podstúpiť lobotómiu ( v prípade že videli celý film a tým šťastnejší čo stihli utiecť po závere úvodných titulkov zostane dva dni nevoľno). Tak zbytočný film som už dlho nevidel. Herci/neherci by mali dostať medailu za výkony roka. ()

Reklama

Víteček odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem jen dva dny po Pacific Rimu a bez podívání se sem ani nedokážu říct, který film byl který. Tohle nabízí skoro stejně strhující příběh, neustálou akci, hluboké emoce a chytře vymyšlená monstra. Graham Greene je extrémně sympatický protagonista, možná i kvalitnější než Charlie Hunman a jeho hlášky jako "To je toho, já spal s holkama všech svých kamarádů." pohladí po srdíčku a utkví v člověku na dlouho. Kolem a kolem další vydařená produkce Asylum, která stojí za to. Naštěstí to nebyl další ohavný brak parazitující na lepším filmu, s dementním příběhem, ohavným CGI, trapnými roboty, útrpnými hereckými výkony, příběhem, který se vleče a sotva dává smysl a s hlavní postavou, které většinu času přejete krutou smrt. Protože to by byla škoda, kdyby to tak bylo. Naštěstí ale není. Ne-e. Rozhodně ne. ()

Maza2222 

všechny recenze uživatele

Vy jste fakt Hateři, jenom kvůli tomu, že to kopíruje pacifik rim, tak odpady??!! Jste šílení Hateři. Ale k filmu. Hodně se mi líbila ta stvůra (drak,ještěr nebo co to bylo). Ničení města,žranic a akce bylo mnoho. Souboje roboti vs příšery-Luxusní. Jsou ve filmu ale i místa, co jsou hluchá nebo nic moc. Nebýt té zaverečné bitky, dávám 80%, ale kvůli té bitce dávám 90%. Pro mě rozhodně lepší než Pacifik rim. ()

gu-staff 

všechny recenze uživatele

Majstštych studia Asylum. Ti, kdo ohrnovali rypák na Pacific Rim, by měli tenhle spektákl vidět povinně. Potom už by si pouštěli Del Torův originál každý den, přičemž by si každejch deset minut otírali smetánku z dařbujána. Celý je to prostě...Holý Shit! To se ani nedá popsat. Je to fyzická bolest. Jako kdyby Magnusek natočil dalšího Terminátora. Ve zkratce: Režie - nekonala se. Scénář - evidentně ho sepsala nějaká babička z domovu pro seniory v Louňovicích poté, co si konopnou mast místo na kolena namazala na dásně. Její stejně chybující sestřenice potom vyrobila efekty. Na Commodoru 64. Herecký výkony - něco jako když se Zeman snaží hrát na prezidenta. Akční je to asi jako dokumentární film o usínání lenochoda. Nebo přímej přenos šnečích sprintů. Normálně jsem se modlil, aby už byla další reklama, protože i pohled na prdel v bílejch kalhotách, postrádající červenou ozdobu díky vložce, která vysaje i Mácháč, bylo proti tomuhle na Oskara v kategorii krátký film. Odpad tomu nedám, páč to není od Magnuska, ale považuju se za vynikajícího borce, protože jsem to dokoukal skoro do konce. Scény, kdy se skupina pěti marinjáků snaží zabít neskutečně nepovedenou monstr-wannabe-Kaiju pomocí automatickejch pušek (což je ekvivalent toho, když se snažíte zabít slona plácačkou na mouchy), jsou prostě epický! Nebo když idiot v pseudorobotu uklouzne a laserem místo ještěra trefí hotel, přičemž ho celej rozmrdá a řekne "jejda"...to jsou momenty, který mě budou budit ze spánku. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (12)

  • Vojaci strieľajú po všetkých monštrách opakovane z karabín M4. Tieto zbrane majú relatívne malý puškový kaliber. A hoci sa už pri prvom stretnutí ukáže, že nie je dosť silný na zranenie monštier, všetci vojaci behom ďalších stretnutí používajú tento typ zbrane, nikoho nenapadlo nasadiť snajprov s vysokovýkonnými puškami. (ČSFD)
  • Behom filmu môžeme na rôznych monitoroch pozorovať stále sa opakujúce obrazce vlnoviek, ktoré v sebe nenesú žiadne informácie. Buď sú všetky počítače v režime šetrenia obrazovky, alebo sú nepoužiteľné. (ČSFD)
  • V priebehu filmu, obzvlášť počas „akčných“ scén sa môžeme stretnúť s opakovanými zábermi. Napríklad záber, v ktorom pri záverečnej bitke prelieta raketa vedľa robota, sa niekoľkokrát zopakuje. (ČSFD)

Reklama

Reklama