Atlantic Rim – Útok z moře

Mark A. Terry

Kostýmy:

Charday Fields
  • Arccos

Tyvole, tyvole, tyvole! Po náhodném zhlédnutí nemám slov, kromě jednoho: D E M E N C E. Opravdu není možné označit cokoliv na tomto filmu nějakým jiným výrazem. Cokoliv. Až mi někdo zase řekne, že nejhorší filmy točil Ed Wood, ukážu mu tohle. Na druhou stranu je Atlantic Rim tak špatný, až je zábavný. Svolejte kamarády, otevřete si pivko a pusťte si to.(26.5.2016)

• -bad-mad-wolf-

Von se ani del Toro moc nevytáhl, ale tohle je i na Asylum silný kafíčko. Ohromně nucený plagiát každým záběrem křičí "naletěls, debile!" a buď už postrádá tradičně mamutí porci nechtěného humoru, nebo jí naopak má takové množství, že to průměrný pozemšťan není schopen pobrat. Graham Greene, kdysi tančící s vlky, by na tohle bebíčko potřeboval náplast o rozloze Bangladéše.(25.7.2013)

Vy jste fakt Hateři, jenom kvůli tomu, že to kopíruje pacifik rim, tak odpady??!! Jste šílení Hateři. Ale k filmu. Hodně se mi líbila ta stvůra (drak,ještěr nebo co to bylo). Ničení města,žranic a akce bylo mnoho. Souboje roboti vs příšery-Luxusní. Jsou ve filmu ale i místa, co jsou hluchá nebo nic moc. Nebýt té zaverečné bitky, dávám 80%, ale kvůli té bitce dávám 90%. Pro mě rozhodně lepší než Pacifik rim.(6.6.2016)

• mojma79

Toto je "neco" hodne TV Barrandov! Takze vubec nic! Fakt nic! Za co 8%? ... 1 % za nesahej na me! 1% za "kde je ten empik z klicema! 1% ten empik se vrati! 1% to je ten empik! 1% prezident USA schvalil atomovy utok! 1% prezident USA nesmi schvalit atomovy utok na uzemi USA! ... jsem na 6 % takze 2% za uzasne herecke ... komicke ... tragicke ... na hovno vykony??? Nebo za uzasne fraze??? Nebo za uzasne efekty??? Toto nesmi uz nikdy nikdo nikde videt! NIKDY!(24.5.2017)

• cortez

Co je moc to je moc. Já nevěděl jestli brečet nebo se smát. Více marný a trapný film jsem dlouho neviděl. A slovo viděl je značně přehnané, neb jsem viděl asi 15 minut filmu a i za to se proklínám. A ty herecké "výkony".... jaaaj. No, ani jsem netušil, že něco takového můžou vysílat v TV. To by mělo být i pod jejich úroveň... na druhou stranu, pokud třeba TV dostává placeno za to, že vypustí do éteru takovou spraseninu, tak asi jo, prachy jsou prachy, bohužel. Pokud by bylo horší hodnocení než odpad!, dám ho dvakrát:)(8.6.2016)