Atlantic Rim – Útok z moře

Mark A. Terry

Kostýmy:

Charday Fields
  • -bad-mad-wolf-

Von se ani del Toro moc nevytáhl, ale tohle je i na Asylum silný kafíčko. Ohromně nucený plagiát každým záběrem křičí "naletěls, debile!" a buď už postrádá tradičně mamutí porci nechtěného humoru, nebo jí naopak má takové množství, že to průměrný pozemšťan není schopen pobrat. Graham Greene, kdysi tančící s vlky, by na tohle bebíčko potřeboval náplast o rozloze Bangladéše.(25.7.2013)

• mojma79

Toto je "neco" hodne TV Barrandov! Takze vubec nic! Fakt nic! Za co 8%? ... 1 % za nesahej na me! 1% za "kde je ten empik z klicema! 1% ten empik se vrati! 1% to je ten empik! 1% prezident USA schvalil atomovy utok! 1% prezident USA nesmi schvalit atomovy utok na uzemi USA! ... jsem na 6 % takze 2% za uzasne herecke ... komicke ... tragicke ... na hovno vykony??? Nebo za uzasne fraze??? Nebo za uzasne efekty??? Toto nesmi uz nikdy nikdo nikde videt! NIKDY!(24.5.2017)

• herr_carter

to mě poser vole aneb aby tě pes jebal do nohy....Pacifik rim právě dostal Oscara za nejlepší film všech dob.." aktivuju modrýho boota...ok..blížím se ke 490 metrům...Můj boot se deaktivoval..v pohodě Tracy???".... a spoustu dalších neuvěřitelných hlášek právě nyní na tv Barrandov...tlak se zvedá exponenciálně, tudíž jsme v prdeli, protože ani jeden z vás kreténů to neumí vyslovit..je to tu samý lodní vrak, navíc všechny rozbité na šrot...kristovanoha, ještě že mám v sobě 6 piv...............moje hodnocení = 0 z 10.(18.5.2018)

• megan017

I když trailer vypadal dobře, tak jsem se vůbec nenapálila. Už jen značka Asylum říká, že tohle nebude kvalitní film a budete brečet, smát se a zvracet do poslední minuty. Nejkrásnější část těchto filmu jsou především závěrečné titulky. Plagiátorsví je jedna věc, ale prznění druhá věc. To je jakoby Pacific Rim znásilnili tlustým ostnatým drátem. Na to, že efekty jsou jako z videohry, kterou navrhoval nějak mentál s třesavkou, už jsem si zvykla, ale proboha ty postavy! Proč si aspoň jednou nedají záležet a nezaplatil si aspoň jednoho pořádného herce! Proč si neustále vodí schizofreniky z nejbližší cvokárny? Film byl přímo sadistký vůči divákovy" Tak, a mám tě ty hajzle! To máš za to, že cumíš na ty vysokorozpočtové filmy! "Kamera ani nemluvím, stále padá do ústraní, zaměřuje detaily, které jsou platné jako stěrače na ponorku, s těmi efekty to vizuálně vypadají ještě lacinější. Scénář psala nejspíš šilená opice na psychofarmacích, protože tohle prostě ne. Asylum prostě dokáže připravit ten nejhorší filmový zážitek a je na to hrdé.(29.11.2014)

Vy jste fakt Hateři, jenom kvůli tomu, že to kopíruje pacifik rim, tak odpady??!! Jste šílení Hateři. Ale k filmu. Hodně se mi líbila ta stvůra (drak,ještěr nebo co to bylo). Ničení města,žranic a akce bylo mnoho. Souboje roboti vs příšery-Luxusní. Jsou ve filmu ale i místa, co jsou hluchá nebo nic moc. Nebýt té zaverečné bitky, dávám 80%, ale kvůli té bitce dávám 90%. Pro mě rozhodně lepší než Pacifik rim.(6.6.2016)