Nákupní maniačky

(pořad)
  • Slovensko Nákupné maniačky

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. (TV JOJ)

PlysovyMacko

Patica zien predvadzaju svoje satniky, nakupuju za 500€ a snazia si ziskat priazen stylistu. Povrchne to je a dost. Prva seria bola skvela vyhranenostou tem aj charakterov, potom to zacalo upadat. Napriklad mali temu pracovny pohovor a sutazili modelky a radoby herecky, co priznali ze v zivote na pohovore neboli. Nemali by dovolit mat za poradcu kamarata stylistu, neni to fer. A stylista, co hodnoti dava tiez niekedy dobre hlasky. ()

peiton

Neviem k čomu je dobrá takáto relácia a kto je jej tvorcom,no jedno je isté a to síce,že je tu vidno tá jeho/jej profesionalita"!!!Jednu hviezdičku udeľujem zato,že som žena a zmysel pre estetiku a detail mám tak trocha v krvi.A chápem takýto druh relácie zameraný výlučne a väčšinou na ženské publikum,ktoré takéto niečo potrebujú riešiť na ceste k lepšiemu zovňajšku.Som rada,že táto problematika sa ma netýka a ide úplne mimo mňa. ()

rationibus

Nikdy by som to nebola uverila - ale pozerám to a bavím sa. .Na základe odporúčania som si to našla v archíve TV JOJ, zapáčilo sa mi to a pozerám to /vždy týždňový cyklus spolu/. .Takže sa nebudem pretvarovať a dám tri hviezdičky. . P.S. S prekvapením som zistila, koľko žien a dievčat v mojom okolí to pozerá. Áno, vyslovene inteligentných a úspešných žien. .Mnohé by sa aj rady prihlásili, len obava z prísnych hodnotiteľov či výslovný zákaz partnera im v tom bránia. Takže ktovie, možno uvidím voľakedy v programe aj známu tvár. ()

Primavera odpad!

Fíha, tak to je odvaha od slovenskej produkcie! Za 500 euračov, čo je trebars mesačný plat slovenskej učiteľky , t. j. z toho celý mesiac žije (!), nakúpiť handry na seba na jednu akciu... Pozrela som si len jednu časť a mala som problém so žalúdkom. Keď som počula "premúdrelé" reči favoritky o tom, že na prvé rande sa netreba obliecť vyzývavo, lebo dôležitý je pohľad do očí, tak sa tie moje pretočili a zas ten problém so žalúdkom... Asi navštívim gastroenterologa alebo to už viac nebudem nikdy sledovať. :-) ()

Ydrosten odpad!

Bojím se že nerozumím o co tam jde. Pokud o to ukázat jaké hadříky by si měla koupit obyčejná holka pokud chce být " in " a " cool " , tak se pořad minul účinkem, protože moje partnerka i dcera prohlásily že polovinu těch kůl hader by si neoblékly ani na maškarní. Pro mě nepochopitelný pořad o ničem co by mohlo kohokoliv zajímat. ()