Metrix - Legenda Hroznové Lhoty

všechny plakáty
Dokumentární / Krátkometrážní
Česko, 2012, 14 min

Arkanoid odpad!

Z každého rožku trošku nefunguje, keď nie si v ničom tak dobrý, aby si s tým prerazil a živilo ťa to. Nestačí sebavedomie, treba aj talent a vždy sa zíde sebakritika. Jedného má režisér aj herec nesmierne množstvo, zvyšné dve mu chýbajú. Vzhľadom na prezentáciu samým sebou chýba aspoň zdanie opačného názoru. ()

zelvicka.

Považuji přímo za čest napsat jako první komentář k tomuto dokumentárnímu filmu. Myslím, že je skutečně na co se podívat, ať už legendu jménem Metrix znáte nebo ne. Chystam film. Dokumentární. Sám o sobě. Dle mého názoru se jedná o skutečně citlivou sondu aktuální generace. Dozvíme se nejen o Metrixovi, ale uvidíme základy break-dance (brejkařská hvězdica - čemu já nevim jestli to má teda přesný název, ale já tomu tak řikam), rapu, hip-hopu, beatboxu (Umbababáo umbababáó!) a vůbec o tom, co dneska mladé lidi baví. Na youtube můžete tento skvost najít tady: http://www.youtube.com/watch?v=JGDXZJ94raI, kde si taky můžete přečíst názory "hejtrs", kterých má Metrix možná víc než RYTMUS. Za mě rozhodně 1* [čti to jednička s hvězdičkou] za to, jak ukazuje, že dneska už každý může být svým způsobem celebrita, když má na to dost odvahy! ()

Fifer odpad!

Zaznělo to mnohokrát, píšu to znova. Lidi se budou vždycky smát hlupákům, vím, že můj komentář na tom nic nezmění. Přesto si vážím každého filmaře ( producenta, produkčního apod.), který odmítne zisk, protože se nechce podílet na tomto reality show hyenismu. Upřímně, ti hoši a děvčata, co se Metrixovi na těch akcích posmívají, jsou úplně stejní loseři. Metrix si myslí, že je cool, protože skočí z garáže, oni si myslí, že je jsou cool, protože si nahrají Metrixe na mobil a hodí to na net. Oba jsou k politování. Moc dobrý dokument hodila na vimeo o Metrixovi Kateřina Turečková, bohužel byl na žádost Metrixe stažen. Tam totiž autorka Metrixe neplácá po zádech, ale říká mu na rovinu, že je jen atrakce pro pobavení. Viz: http://www.csfd.cz/film/340639-metrix/ ()

PlutisMovie odpad!

Martin Kubíček aka Metrix, se proslavil, hlavně tím, že lidi ze srandy sdílejí jeho videa. platí vstup aby se mu mohli jít vysmát na jeho koncert a Metrix si vydělává a vydělává...Jenže přesně tyhle lidi pak nadávají jak je v to v Česku s hudbou v hajzlu. O "dokumentu" ani nemluvím. ()

phoenixer

Zařadil bych to hlavně mezi komediální dokumenty, jelikož tohle nikdo nemůže brát seriózně. Multitalentovaný kluk z vesnice aneb jak se dostat do povědomí mladých lidí z celé republiky... ()

Xenon odpad!

Neskutečnej brain fuck! Podobně jako Turecký Star Wars. Věřím, že v zaplavení chlastu a společně s přáteli se může tahle 3,14159čovina postarat o slušnou zábavu. ()

BoldaCZ

Natočit o sobě autobiografický dokument chce odvahu. Aby to nepůsobilo pouze jako těžce egoistický trip, musí člověk mít opravdu co nabídnout, a to ideálně hned v několika různých odvětvích. To v Metrixově případě ale naštěstí není problém! Jedná se o neskutečně multitalentovaného mladého umělce, který se věnuje spoustě různých aktivit, mezi které patří například hip-hop, freestyle, beatbox, parkour, breakdance, electric boogie, jízda na kole... samozřejmě nesmíme zapomenout na režírování a edit videí. Některé z těchto aktivit nám dokonce v tomto dokumentu předvede a nutno podotknout, že Metrix naprosto exceluje v každé jedné z nich! Nenapadá mě jiný člověk (ani u nás, ani v zahraničí), který je natolik talentovaný a významný pro kulturu, aby si mohl dovolit podobný projekt vytvořit a dovést ho k tak skvělému výsledku. ()

JerryMalfoy97

Frajer co v době kdy tento dokument tvořil, o něm sotva kdo slyšel, mu vlastně i tenhle ,,dokument" nebo spíše video, pomohlo k internetové popularitě ovšem ne úplně kladného rázu. V podstatě se jedná o video které nikoho nezajímá, ale kdo ví co je Metrix zač, tak se u toho člověk alespoň slušně zasměje. 25% ()

Hookins86

Metrix je prostě nekompromisní ultrafrajeris. On nám vlastě ukazuje, jak se má co dělat. Freerunning, parkour, electric boogie, breakdance, běhání, jezdění na kole, hackis a tohle všechno samotný Metrix ovládá a ukazuje i druhou, lepší stranu tohodle exrémního umění, které zvládá na jedničku. Stačí si jen pustit tenhle dokument, zkouknout klipy jako jsou Zápal plic a Hejtrs v rohu a Metrixe musíte milovat! :D ()

FILMOVKA odpad!

Už jenom v úvodu zvolená hudba jasně křičí, že půjde o film, který točil začátečník. Navíc neopodstatněný černobílý obraz a kameramanská neznalost. ()

leo_kure

Velmi zajímavý dokument :D skvělý herecký výkon + předvedení všeho co umí (parkour, beatbox, rap a kdo ví co ještě)... Tento kluk je vlastně takový multitalent na všechno :D (myšleno sarkasticky pokud to někdo nepochopil) ;D ()

Lucasoff odpad!

"Ste levný jako chleba s máslem, ste levný jako cibule... Proč mám být jeden z vás, proč mám taky sráč?" Chudák :) ()