poster

Last Summer

Drama / Romantický

USA, 2013, 73 min

Režie:

Mark Thiedeman

Scénář:

Mark Thiedeman
 • izmi
  ***

  Artové, pocitové dílko, které neurazí, ale v zásadě ani nijak nenadchne. Díky kratší stopáži se to dalo dokoukat.(22.4.2017)

 • Marthos
  ***

  Každej nemůže bejt chytrej. Poslední léto je určitě jeden z těch zajímavějších současných gay filmů, melancholicky zadumaný, pěkně nasnímaný a plný vynalézavého filmového impresionismu... Ale. Někdy tlačí zbytečně moc na pilu (rozuměj na city), jindy by zase mohl nabídnout něco navíc a těch klavírních preludií je tam opravdu dost. Jsou lepší i mnohem horší filmy, tenhle stojí někde mezi tím.(27.7.2016)

 • bllm
  ***

  Film nemá nijak objevný námět, ale má něco do sebe, docela dobrou atmosféru. Ale množství bezobsažných nekonečných záběrů na oblohu, různé přírodniny, textury všemožných materiálů atd. by rozhodně nemělo stopáží přesahovat scény, ve kterých se aspoň něco děje. Pokud už to autor potřeboval o 40 minut prodložit, myslím, že mohl spíš natočit něco o těch klucích, i kdyby jen jak jedou na kole, plavou v rybníku nebo si povídají.(3.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace