laik_60

Amatérsky diletantsky natočené. To zapálení kresťania . v hocktorej dedine lepšie zahrajú ochotnícke divadlo na tému sv. Petra. Pán režisér !!! Nestačí vložiť texty z biblie do úst nevýrazným hercom ostrihaným, ako keby vyšli zo salónu Giorgia Armaniho . Preboha !! Ved to boli židia !!! Kto v jeruzaleme nemal bradu toho pomaly ani cez bránu nepustili v tých časoch a už by po ňom hádzali kamene. A nie strih na havla a s nedbanlivou briadkou. Ved Peter bol rybár. Ničený nie ľahkou robotou, živiteľ rodiny.. a nie profesor yalskej univerzity !!!! A parafínove biele sviečky vo väzení ??? Viete čím sa svietilo na prelome letopočtu v rímskych väzniciach ???? stačilo zájsť do ríma a pozrieť si ako tá cela kde väznili Petrra vypadá. Ešte tam stojí, To nemalo okná s výhľadom na počítačom vymaľované kamenne domčeky v akejsi toskánskej uličke to bol Rím s hučiacim Forum Románum !!! kde sa nepilo zo sklenených fliaš zazátkovaných KORKOVÝMI ŠTUPľami !!! Do kelu !!!! Rovnako Ježiš určite nenalieval víno pri poslednej večeri do Bohemia crystalu pohára !!! ale kalicha !!! Pane !!!!! A propo posledná večera. To naozaj si myslíte, že judáš sedel hneď vedľa Ježiša ??? Ja to neviem určite, ale nemyslím si to. Film by som nepúšťal ani deťom na výuke náboženstva . :( ()

Tipko

I keď tento príbeh s apoštolom Petrom nezachytáva presné biblické údaje, napriek tomu pútavo, a misijne podáva posledné dni tohto kniežaťa apoštolov. ()

piglit odpad!

To natočilo Asylum v rámci tvorby své náboženské sekce? Kvalita zpracování by tomu odpovídala a i odhadovaný rozpočet - 750 000 USD. Na konkurenčním IMDb má film pěkných 68% (k 3.6.2015) ovšem převážně od nekritických křesťanů. V ateistické a v podstatě k misijní činnosti předurčené České republice očekávám hodnocení výrazně nižší. ()

tomkral0

Můj první pocit po shlédnutí je dost rozpačitý. Film je evidentně nízkorozpočtový, plný historických i biblických nepřesností, postrádá akci a napětí. Na druhé straně mu nelze upřít krásné poselství o Tom, který je Cesta, Pravda a Život. ()