poster

Chcete-li sestavit vrtulník (festivalový název)

 • Mexiko

  Para armar un helicóptero

 • USA

  To Put Together a Helicopter

  (festivalový název)

Krátkometrážní / Drama / Dobrodružný

Mexiko, 2012, 35 min

Režie:

Izabel Acevedo

Scénář:

Izabel Acevedo

Střih:

Lenz Claure
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LuccinyFilmy
  odpad!

  Nedalo se to vydržet.(6.7.2013)

 • H34D
  odpad!

  Jestli tohle patří mezi nejlepší studentské debuty, tak už fakt nevím... Vizuál silně připomíná černochy v tunelu, takže většinu filmu se snažíte, kromě udržení moči, udržet také pozornost na to, kdo se na obrazovce vlastně vyskytuje. Pochopit "co" tam dělá, to už je oříšek, a to pěkně smradlavý oříšek, neboť ve filmu se neděje téměř ani to hovno, které v záplavu temnoty nemáte šanci spatřit... Jen po 35 minutách si uvědomíte, že jste si ho měli radši rozmazat na obličej, aby vaše utrpení bylo menší... 0/10(1.7.2013)

 • Carodej_pes
  odpad!

  Fatální selhání tří hlavních složek filmu: žádný příběh, špatný obraz, nudný zvuk.(2.7.2013)

 • CiTrus007
  odpad!

  První film v mém životě, který mě donutil prchnout z kinosálu ještě před závěrečnými titulky. Gratuluji Acevedovi! 0/10 [KVIFF 2013](1.7.2013)

 • Zed70
  odpad!

  Když na začátku filmu vypnou proud a pak je celou dobu skoro pořád tma, je to špatné. Opravdu nevím kdo takový film vybere na festival. Ale beru to jako daň za to, že mezi krátkými filmy se vždy alespoň jedna taková hrůza musí objevit. Letos ty hrůzy byly dvě a obě na začátku (Vepsáno inkoustem). Ale proč to bylo 37 minut dlouhé?! Třeba takový CiTrus007, který jak píše nevydržel a odešel, neviděl výborné Pandy, Mass of the men nebo Až po uši.(8.7.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace