Riskni to s JOJ!

Soutěžní
Slovensko, 2013

Účinkují:

Vlado Voštinár

Vedomostný kvíz s Vladom Voštinárom, v ktorom môžete vyhrať peniaze! (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Vedomostný kvíz s Vladom Voštinárom, v ktorom môžete ľahko prísť o peniaze. Ľudia, nevolajte tam. Chcú vás pripraviť o prachy. Prevoláte celý majetok a nevyhráte ani prd. Tieto televízne podvody by sa mali zaraziť. Je to predsa do neba volajúca drzosť okrádať jednoduchých ľudí v priamom prenose. Tomuto nechutnému hyenizmu sa upísal aj ctižiadostivý snaživec Vladimír Voštinár. Ochotne sa stal sprievodcom tejto úbohej show. Konečne sa ocitol v projekte, kde dokonale zapasoval. Na viac ako na toto zákerné namotávanie naivných, dôverčivých divákov nemá. Pri tomto sa úplne našiel. To je slizká, pohodlná práca presne pre neho. Najprimitívnejší televízny odpad! ()

Aljak odpad!

Ach, kde sú tie časy vedomostných súťaží ako boli Riskuj alebo Pokušenie? Toto je strašne primitívne - obyčajné zdieranie naivných ľudí, čo si myslia, že zavolaním niečo získajú. Aj keď je to pravda - tie účty za telefón potom určite stoja za to. No a vrchol celej tejto relácie je neuveriteľne "zábavný" moderátor Voštinár, ktorý padá každým rokom nižšie a nižšie (ak sa to vôbec ešte dá). Bullshit! ()

peiton odpad!

Zase a opäť sa mi potvrdilo staré známe porekadlo,,hyenizmus nepozná hraníc".Klamanie a zavádzanie hlavne naivných ľudí čo na takúto maškarádu na čele s Voštinárom skočia.Ako si niekto môže myslieť,že vyhrá.Ja by som sa neulakomila ani keby ponúkali hned 500€ a plus dovolenku k moru.Viem o čom to celé je...Nestačí,že takýto typ relácie ide od polnoci do rána,ale oni nás budú s týmto zožierať ešte aj na pravé poludnie.Drzosť a navyše týmto ,,gestom" mi Voštinár odpadol od chuti.Povrchné a plytké! ()

Evandulik odpad!

Hodina trápenia uvádzaná iritujúcim vyschnutým moderátorom v mladíckych gatiach obťahujúcich gule najviac ako sa dá. Tento ,,vedomostný,, kvíz je prešpikovaný neustálymi popudmi na volanie na číslo do štúdia. Jedna otázka doslova stojí na obrazovke a pán moderátor Vrať se do hrobu verklíkuje vetičky o výhodnosti volania do kvízu. Toto sa nedá sledovať ani pri žehlení. ()

dannyd14 odpad!

Ďalšia z rádoby kktín, ktorú mimochodom vedie pán Voštinár. Otázky jednoduché ako facka a zmysel? zhrabnúť čo najviac peňazí naivným našincom, ktorí sem zavolajú. ()

elanista1

Ked vidim taketo skurvene programy tak sa mi obracia zaludok vsetkymi stranami, to je vazne sila ako sa ti hajzli vysmievaju naivnym telefonujucim do ksichtu, preboha prosim vas, nevolajte tam!!!! Toto je ten najprizemnejsi televizny odpad a hnus aky si len mozno predstavit... ()

unclejack odpad!

Proste JOJka sa rozhodla, že prázdniny sú vhodný čas na namastenie si kapies a narýchlo spichla reláciu Riskni to s JOJ. Voštinár a otázky typu Za koho bola vydaná Angie zo seriálu Panelák vás totálne dostanú a zaručene znechutia. Nemusím hovoriť, že podobné phonekvízy alebo ogabávačsky príbuzné Veštenie na Dome sú relácie, ktoré by sa za normálnych okolností ani nemali dostať na obrazovku. Ale čo. JOJka zarobí a Voštinár mal aspoň celé prázdniny čo robiť. ()

klipers odpad!

Tým, že sa Voštinár dal na úbohosť takýchto "programov", ktoré moderujú po desiatej skrachované a neuplatnené zúfalkyne u mňa klesol a tým, že to TV Hnoj uverejnila do vysielania na obed klesla do žumpy ešte hlbšie. Aspoň že to neobsahuje sex a násilie, ale verím, že si to TV Hnoj vykompenzuje v hlavnom vysielacom čase po Novinách a v desivostiach čo nasleduje po nich. ()