The Superheroes Hangover

Krátkometrážní / Komedie
Francie, 2013, 5 min

Superman, Batman a Spider-Man se ráno probudí se strašnou kocovinou a vůbec nic si z předchozího večera nepamatují. Před sebou však vidí zničený New York. S pomocí Profesora Xaviera, který se párty taky účastnil, se jim podaří vzpomenout si na divokou noc. (TwoFace)

nippa

Celý čas som si vravel, kto je ten týpek čo to chcel stále stíšiť... a potom "ahááááááááááááá!" :D Tak takto by to vyzeralo keby boli superhrdinovia Francúzi? Nechcem si predstaviť, že by to boli Slováci alebo Česi... Parádna ukážka ako vie každý na párty najlepšie využiť svoje superschopnosti. ()

PATWIST

Celkom zábavný kraťas, ktorý sa snaží parodovať Hangover (Vo štvorici po opici), a darí sa mu to keďže má takéto zaujímavé hlavné postavy, na konci ten portrét od supermana na mesiac :-D ()

AltairAhad

Takhle bych si klidně představovala další Hangover díl. Ůlet superhrdinů v Paříži!! Fanoušci superhrdinů si můžou užít fakt skvělou 5 minutovou parádu. Nevím co mi brání dát 5*, ale za 4* to teda kur** stojí! ()

mpet

Výborná parodie na superheroes a hangower. Suricate prostě nezklamou. Člověk se zde fakt zasměje, ale je to jen tak na jedno zhlédnutí a dost. Vřele doporučuju. ()