Almost Human

Pred dvomi rokmi sa Mark Fisher (Josh Ethier) náhle, bez akéhokoľvek varovania stratil v prúde modrého blýskavého svetla. Posledný človek, ktorý ho videl nažive, bol jeho kamarát Seth Hampton (Graham Skipper). V mestečku však dôjde k sérii hrozivých, násilných vrážd a Seth nadobudne podozrenie, že Mark s nimi má niečo spoločné. Je celkom možné, že sa jeho priateľ vrátil spolu s tajomným zlom, ktoré sa skrýva v jeho vnútri a núti ho páchať desivé činy. (Incantator)

kkarx

Begos očividně miluje 80. léta a nejenže se jimi nechal inspirovat, ale děj Almost Human do nich přímo i zasadil.  Jako prvotina je to solidní pokus, ale je i znát, že Begosovi chyběla zkušenost (a finance) a chvílemi je z toho cítit amatérismus. Nejvíce je film podobný zábavnému béčku Hidden, ale ve srovnání s ním nemá Almost Human nejmenší šanci, jednak kvůli mizivému rozpočtu (efektům, lokacím) a jednak i kvůli velmi základnímu scénáři a neznámým hercům. Příběh se tváří ze začátku strašně mysteriózně, ale nakonec se zvrhne v pouhou vyvražďovačku bez napětí. ()

Lavinia

Ach jo, ach jo, ach jo. Tak hrozně moc bych chtěla, aby se mi to líbilo. Tenhle asimovský klasický námět tak miluju ... ale to by se to nesmělo zvrtnout do epizoidní gumoviny. K ledu to mohli poslat i dřív, než po první sezoně, nic by se nestalo. ()

kalysta

Ach jo, celkem jsem těšil, vcelku pozitivní reakce a hodnocení dávaly tušit slušný film. Ale pro mě tedy trpké zklamání, všechno bylo špatně, snad kromě hudby. Nesympatické herce by člověk samozřejmě ještě snesl, ale kdyby uměli hrát. Takovou přehlídky toporných neherců už jsem však dlouho neviděl. Scény navíc působili amatérsky a příliš uměle a vůbec, film byl špatný, napětí nulové. Jsem si vědom, že jde o nízkorozpočtový film, ale než točit takové hrůzy, tak raději nic. ()

hony23

Film ve stylu hororových béček 90.let. Scénář tedy stojí za vyližprdel, ale jako bezduchá krvavá vyvražďovačka to docela ujde. ()

fabregas1

Levné horory mě prostě nikdy nebraly, ale je pravda, že zde se najde celkem dost zvráceností a dost drsných scén. Takže těžko totoť doporučit, zároveň zavrhnout tuhle 80.kovou řezničinu taky nelze. ()

Duffson odpad!

5min a bylo vymalovano..schvalne jsem si pustil i poslednich 5min no a vskutku nevim co tu nekteri lidi berou, ale toto je opravdovy dno. ()