Britney Spears: I'm Not a Girl, Not Yet a Woman

Wayne Isham

Hudba:

Dido

Britney Spears

Režie klipu se ujal Wayne Isham. V Japonskou tento klip získal ocenění za nejlepší zahraniční videoklip.
Byly vytvořeny dvě verze tohoto klipu. V první verzi je pouze Britney, jak se prochází po kaňonu a v horách. V druhé verzi jsou záběry i z jejího filmu Crossroads. (Wikipedia)

Marek1991

Tak tento videoklip z nádhernej prírody v nádhernej panoráme od nej môžem, navyše text sa ku mne akoby hodí, stále si myslím, že už chlapec nie som, no nezaradil by som sa ani k mužom, aj keď vek a zážitky ma už k tomu priam radia. Opäť krásna, to oblečenie pre ňu skrátka vedeli vybrať, celé to bolo s citom, takto približne keby mala celú tvorbu, tak by podľa mňa nebola z nej taká ženská ako je dnes, lebo by ju to možno ovplyvnilo aj s jej publikom iným smerom. ()

corpsy

Možno si skladatelia pomysleli, že týmto songom zaútočia na Oscarov a musím priznať, že to nieje žiadna tragédia a šance to mať mohlo. Ale propagácia a videoklip možno neboli to pravé orechové. ()

• Píseň společně napsali a produkovali Max Martin, Rami a anglická zpěvačka Dido. (Dlee)
  • I'm Not a Girl, Not Yet a Woman se stala druhou písní této zpěvačky, která se nedostala do Top 100 v prestižní americké hitparádě Billboard Hot 100. Proto byla následně zařazena do hitparády nazvané Bubbling, kde bojují o první místo písně, které propadly. (Dlee)