White Settlers

Horor / Thriller / Mysteriózní
Velká Británie, 2014, 79 min

Ed a Sarah sú mladý manželský pár, ktorý sa rozhodol presťahovať z rušného Londýna na škótsky vidiek. Bohužiaľ, ich vysnené predstavy o pokojnom živote mimo mestskú civilizáciu pominú hneď v prvú noc. K dverám nového príbytku prichádza nečakaná návšteva, ktorá razom mení pokojnú atmosféru v krutý boj o život. (*CARNIFEX*)

mikessc

Sklamaný som ,prvý kontakt so záporákmi kde im treskla také detské ,,za ucho'' a tým sa jej podarilo vyliezt von oknom a od tej chvíle som filmu neveril už absolútne nič. ()

Snakefinger

Asi tak. Dívat se na to určitě dá, ale tohle tisíckrát omleté a ve své podstatě vyčpělé téma mně fakticky neba. Tady laťku nastavil Edens Lake, a to tak, že se překročit, natož přeskočit fakt nedá. Ledá podlézt jako v tomto případě. ()

dalver

Film po hororovej stránke celkom nuda, naháňačiek v lesoch bolo habadej, absentuje aj nejaké násilie a podobné zverstvá. Skutočne to vyznieva skôr v kontexte /v tom čase/ chystaného referenda o osamostatní sa Škótov od Veľkej Británie ako také propagandistické video na posilnenie kampane a priliatie trochy paliva do ohníka nevraživosti. ()

Ayax odpad!

Kópia kópie kópií... S tým rozdielom, že údajne GB... Keby aspoň tie prasačie masky zmenili...Teraz ich vylepšili... Určite v nich majú perimeter ako prasa... Ešte škoda, že im nedali 3D na ksicht... A bonbónik, dať k Williamsovi transvestitu ako manželku.... Tak tento výplod vznikol určite vo Fentonovej atrofickej kôre keď plodil ďalší hnus ráno na záchode... ()