Against the Sun

• USA Ghosts of the Pacific (neoficiální název) (více)

Dobrodružný film debutujícího režiséra Briana Falka je natočen podle skutečných událostí a vypráví o letcích, kteří ztroskotali na moři... Je rok 1942. Vojenští letci Tony Pastula, Gene Aldrich a Harold Dixon kvůli nedostatku paliva musí nouzově přistát na moři. Poté, co se jejich letadlo nenávratně potopí na dno oceánu, musí se o sebe postarat sami. Nemají pití, nemají jídlo, nemají mapu. Mají pouze člun a pár drátků, provázků, nožíků. Po dvaceti dnech plavby už ani nevěří návratu na pevninu... (SimpanzJi)

fabregas1

Tři lidé na malém člunu. těžko říct jak to mám hodnotit, když film zase tolik neukázal. Zásadní napětí a emoce smutku u mě nenastaly a zabít žraloka nožíkem je spíše úsměvné. Dvě hvězdy musí stačit. ()

Gagin

Viděl jsem asi 14 dní předtím Unbroken, kde se část filmu odehrává také ve člunu na moři a tam mi to přišlo zdaleka lepší. Na druhou stranu obdivuhodné, přežít takovou dobu na moři v jediném člunu. Fail filmu je bezesporu lov žraloka. ()

vrbi.s

vzhledem k předloze, která vychází ze skutečných událostí tak je to lepší průměr, ale co to jako mělo být s tím žralokem. to se tvůrcům moc nepovedlo ()

Zuzanka23

Snímek podle zkutečnosti o třech letcích na raftu uprostřed Pacifiku. Každou minutu se bojíte o ty tři sympaťáky, jestli se neumřou. Stojí za to si najít těch 100 minut a podívat se na film. ()