Víc než zločin

Reclaim

Thriller

USA, 2014, 96 min

• sun.eagle

Jedna hvězda za upozornění na závažné téma, druhá za celkem povedenou první polovinu. Poté se to celé zlomí a mění se to do místama až parodické podívané. Natahovaný konec který se mění do totální absurdity by si zasloužil nějakou svojí anticenu. Divím se některým zvučnějším hercům že se tomu upsali.(3.12.2019)

• Allein4

Stále se zlepšující John Cusack nemohl sám o sobě zachránit jinak velmi tuctový film, který se vlekl až neuvěřitelně pomalým tempem. Ale John zkrátka umí a velmi by si zasloužil nějakou pořádnou blockbusterovou roli. Film sám o sobě upozorňuje na velké neštěstí současné doby, se kterým se nic moc nedělá. A to by si rozhodně zasloužilo lepší zpracování. Alan White ale bohužel opět ukázal jen svůj standard. 40 %(24.11.2014)

• Aljak

Úplne priemerný thriller, ktorý mal síce zaujímavý námet a zápletku, no úbohú dejovú líniu. Spočiatku to vyzeralo veľmi dobre, až som trochu nechápal nízke hodnotenia tohto filmu. No potom som bohužiaľ pochopil... Zbytočne prehnané scény pochovali tento film ešte nižšie akoby som predtým očakával. Najmä scéna s autom a útesom bola fakt "srdcervúca", no najmä úplne zbytočná. A o ďalších podivných zvratoch v deji radšej ani nevravím.(7.11.2014)

Nalákal mě Ryan Phillippe, který se v minulém roce stejně jako Leo DiCaprio zařadil mezi čtyřicátníky. Role sladkých hošíků jsou minulostí, ale to vůbec nevadí, protože v roli adoptivního taťky mu to také slušelo. Po půl hodině jsem tušila co bude následovat a s těma třema bych si panáka taky nedala. Reclaim = doporučuji pro všechny naivní důvěřivce, kteří jdou za každou cenu do takovýhle nápadný adopce.(13.1.2015)

Jedním slovem - Au! Rodinnou idylku očekávatelně podvede falešná tlusťoška, která jim prodá potomka. Očekávatelně se objevují komplikace při zmizení děvčátka. Opět očekávatelně policie novorodičům nevěří. Jde o hru o peníze, z rodičů jsou náhle akční hrdinové a zachrání celou situaci. Film je protkán občasným nelogickým chováním a dokonce aspoň jedno porušení fyzikálních zákonů - nejsme přece v blízkosti černé díry. Je to průměrný film na nedělní odpoledne pro mou babičku.(22.3.2015)