Johnnymu unesli holku... a to neměli dělat! Prsty v tom má jeho bývalý parťák Verner, který hodlá svého soka vyhodit do povětří. Netuší však, že když si Johnny sežene parťáka a spoustu munice, vypukne peklo na zemi! (topr harley)

neowhiterabbit

Tento film bych nenechal ani na ten nejdelší zimní večer, kameru, tu bych ještě skousl. Ale herce a text jako takový, ten mě nezaujal vůbec, spíš naopak. Vím, že není lehké dnes natočit i třeba půlhodinový snímek aniž by to nestálo celkem objemnou partu lidí dost práce a hlavně starostí (vezmu-li v potaz, že práce je jejich koníčkem). Ale tento snímek za to podle mě nestál, i když nějak se začínat musí. Je pravda, že to trochu srovnávám se snímkem Liga Nepotřebných, ale s tím se to snad dá srovnávat jenom v tom, že je to také amatérská kategorie, i když je neméně o 2 * napřed......nebýt celkem hojného dobrého hodnocení, dal bych * jednu. ()

kriplozoik

Méně častý příklad českého amatérského filmu, který se povedl. Ano, má prvoplánovost, naivitu i debilní kecy, ale ty jsou plánované, přiznané a zamýšlené (bohužel na rozdíl od většiny ostatních počinů). Stopáž tak akorát, aby to nenudilo. Hvězdičku navíc za snahu udělat to opravdu dobré a hravost, která z tohoto filmečku čiší. ()