Johnnymu unesli holku... a to neměli dělat! Prsty v tom má jeho bývalý parťák Verner, který hodlá svého soka vyhodit do povětří. Netuší však, že když si Johnny sežene parťáka a spoustu munice, vypukne peklo na zemi! (topr harley)

Big Bear

Už bylo na čase. Konečně taky máme svýcho Chucka Norrise. Johny vám odpustí skoro všechno, ale pokud ho chcete opravdu nasrat, uneste mu jeho holku... :-). --- Blaster je příjemnou blbinkou, parodií na všechny ty drsný hochy co v osmdesátkách řádili v džunglích či sídlech zlounů a kde počty mrtvých nepřátel šly do stovek... Na amatérský počin šlušné, dokonce to mohlo být krapet delší. Dávám 2 výbušniny. Myslím, že si tvůrčí team musel při natáčení užít neskutečnou prdel :-))))) * * ()

pornogrind

Kdo má rád Vrbův humor, tak tomu sedne i tenhle kraťas. Mě osobně si Vrba získal kraťasem V1: The Hunters of Carnivorous Bitches. To byla neskutečná prdel plná výživnejch hlášek. Pravdou je, že patálie Johnnyho Blastera jsou o něco slabší, ale pořád je The Blaster slušnou zábavou. Beru to jako předkrm před připravovaným pokračováním výše zmíněné V1. Už se těch zmutovanejch kund nemůžu dočkat. Snad bude Vaginator: Dawn of the Bitches stejně dobrej jako první díl. ()

korbitch22

Jeden z nejlepších amatérských filmů, který jsem kdy viděl.Vtipné, akční, veselé, plné odkazů a hlášek na legendární video béčka 80. let. Dokonalé retro, super filtry a tvůrčí srdce a nadšení.Pár nešvarů, ale tomu se se nevyhne žádnej amatér.Haluzo podívej, amatérský akčňák může být i sranda a ne jen tuna nabubřelého ega ;) 80%. ()

choze

Miluju osmdesátkové akčňáky i jejich parodie a Vrbův předchozí, ne nepodobný počin V1 mě i po několikátém zhlédnutí spolehlivě rozesměje, ale početné fóry v Blasterovi, sázející na okázale tupé dialogy a hlášky a přepjaté (ne)herectví, už na mě byly příliš prvoplánové a jen tu a tam jsem se uchechtl. Stejně jako u V1 je nijak zvlášť zajímavá kamera kompenzovaná hudbou a postprodukcí (a tentokrát i výpravou) a pochvalu si rozhodně zaslouží i silný marketing v podobě parádního plakátu a x stylových trajlerů a fotosek. ()

lennyd

Johnny je drsňák. Johnny si nenechá nikdy nic líbit. Ani když mu unesou holku, a když je to ještě navíc jeho bejvalej kámoš kdo ji unese. Vezme svý nejbližší (zbraně), a jde sám (no skoro) proti všem... Mno, jak začít. Vzhledem k sumě investovaných financí nelze čekat ačkové (ani béčkové herec), ani akční scény s vrtulníky apod, a ani vizuální efekty známé ze zahraničních filmů. Co ale lze čekat je spousta (amatérské) akce, spousta více či méně vtipných hlášek, ale asi největší devízou tohoto filmu (alespoň pro mne) je důvěrně známé prostředí, kde se děj filmu odehrává. Na ploše, kde se odehrává závěrečný souboj jsem si i já z kamenů stavěl svůj podpis, a opuštěná továrna (která padla ve filmu za stát) mne nepřestává fascinovat do dneška. Takže když už nic jiného, tak alespoň za toto mají autoři spoustu plusových bodů. ()