Kdo přežije: Cagayan (TV pořad)

Survivor: Cagayan

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2014, 60 min

Oblíbenci: Spencer, Woo, Tasha, Tony. Řady podle oblíbenosti: Hrdinové proti padouchům, Austrálie, Gabon, Mikronésie, Cookovy ostrovy, Perlové ostrovy, Palau, Samoa, Filipíny, Krev není voda, Caramoan, Čína, Amazonie, Guatemala, Ostrov vykoupení, Fidži, Jižní Pacifik, Cagayan, Panama, Tocantins, All Stars, Afrika, Jeden svět, Nicaragua, Borneo, Vanuatu, Markézy, Thajsko.(30.5.2017)

Zrovna tohohle vítěze jsem vůbec nechtěl. Hrál hodně podobně jako Russell, neříkám, že je to špatně, ale oba dva mě neskutečně srali. Rozdíl mezi nima je ten, že Tony vyhrát dokázal a Russell ne, takže myslim, že Tonyho uvdíme ještě minimálně jednou v nějaké All Stars sérii. Ale hrál dobře, to jo.. Víc jsem to přál Tashe, Spencerovi, nebo klidně i Trish..(27.7.2014)

Jedna z nejemotivnějších sezón vůbec. Spousta skvělých a sympatických hráčů, kteří se nevyvarovali chyb. Pokud tímto směrem půjde Survivor dále, tak snad nemusíme o jeho existenci pochybovat. Za mě paráda, vždycky sem se nemohl dočkat nového dílu. Oblíbení hráči: LJ, Woo, Jefra. Obdivuju Tonyho za to jak co dokázal, i když osobně nechápu, že mu taková hra vyšla.(24.5.2014)

Od začátku do konce napínavá podívaná bez zbytečného patosu, bulení, ale jen agresivní hra, podrazy, dobré soutěže a krásná příroda Filipín. Finálový díl sice srazil moje nadšení trochu dolů svým zpracováním, přesto se celá série bez problému udržela na 5 hvězdách. PS: Vítěz naprosto zasloužený, ikdyž Spencer byl taky sympaťák :)))(7.3.2014)

SPOILERY. Moje první setkání se Survivorem. A pocit z toho mám teda rozporuplný pořádně. Je to zvrácené, ale jako nějaký sociální experiment v podstatě geniální. Ale to asi mluvím o konceptu obecně, teď trochu konkrétněji k této řadě. Čtu tady, jak se vydařil casting. Možná ano, ale já si v podstatě k ŽÁDNÉ postavě jsem si nevypěstoval sympatie, opravdu strašně protivní lidi, které jsem dělil spíš jen na "menší kokoti" a "větší kokoti", kecy typu "vyhraju a každýmu klidně vrazím kudlu do zad" tam byly v každém díle snad stokrát, hrozný... :) Nevím, jak jsou na tom ostatní řady, ale disciplíny mi jinak nepřišly nijak extra zajímavé. Celkově mi chyběla nějaká invence, mnohdy byl celý díl jen ohledně dohadování, koho kdo vyloučí. Na druhou stranu, nevysvětlitelným způsobem mě to fakt bavilo a zajímalo. Teď k vítězi: ten mě teda naštval solidně (ano, zas tu všichni píšou, jak mu fandili - a já zase nechápu:)), Tonymu bych hlas v životě nedal, od začátku byl neskutečně protivný a nechápu, jak mu porota mohla dát tolik hlasů, po tom co udělal. Ale zas to ve mně vyvolalo spoustu zajímavých otázek (podle čeho porota hlasovala apod.). Navíc závěrečnou řeč Trish asi nezapomenu nikdy. Když se zeptala Tonyho, zdali mu stálo za milion dolarů, když přísahal na svoji manželku, dítě a hrob svého otce, když v zápětí slib porušil a on odpověděl "ano", tak mně to přišlo prostě... neuvěřitelně smutný. Fakt hrozný, na jakou úroveň se lidé dokážou snížit kvůli penězům. No, jak jsem řekl na začátku - mám z toho tak smíšené pocity, že to pomalu ani nedokážu ohodnotit... :) Jsem zvědavý na další řady, zdali se potvrdí to, co si o tomhle pořadu myslím.(21.3.2016)

• - První série, ve které byli soutěžící rozděleni podle svých předností – síla, mozek a krása. (Zix.)

• - I po konci natáčení Survivor: Cagayan zůstaly Tony Vlachos a Trish Hegartyová velmi dobrými přáteli. (Roby)

• - V této sérii mohli soutěžící najít super tzv. super skrytou imunitu, která se dala použít po přečtení hlasů. Po prvé od Kdo přežije: Cookovy ostrovy (od r. 2006). (Zix.)