poster

Kdo přežije: Cagayan (TV pořad)

 • USA

  Survivor: Cagayan

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2014, 60 min

 • Djoker
  ****

  Spoilery. Po několika šlápnutích mimo se Survivor znovu hlásí o pozici krále všech reality show, 28. série a ono to pořád funguje. Po skvělé předchozí sérii s navrátilci znovu potvrdil, že zábava může být i s nováčky. Rozdělení na tři kmeny je takovou sázkou na jistotu, že nerozumím tomu, proč se to neděje častěji. Uměle vytvořený souboj dvou největších hráčů jsem si užil neskutečně a dojít na jejich finálový duel, tak bych šel s hodnocením rozhodně ještě výš. Bohužel se tam až příliš dlouho držela nesnesitelná Kass se svými genitálními tahy a zbytečně narušovala bitvu dvou skutečných hráčů. Poslední dobou jsem celkem spokojený s vítězi a paranoidní bavič Tony není výjimkou. Spencerova závěrečná řeč jen potvrdila, proč bylo nutné divákům jasně ukázat, komu mají fandit a koho přehlížet, protože se v Survivoru už nikdy neukáže ani na Reunionu. Favorit: Tony, Oblíbenci: Spencer, Tasha, Alexis, Morgan.(7.6.2014)

 • KajusaK
  *****

  Obsahuje spoilery! Perfektně efektově provedené úvodní video se znělkou. Celá série byla docela napínavá a plná intrik což jsem spokojená že se tam něco dělo:)). Z kmene "Krásných" mě zaujala jen Jefra která ovšem vypadla na můj vkus ještě docela brzo. LJ a Jeremiah mě moc nezaujali. Morgan, která nehla prstem :D) měla perfektní odpověd na kmenovce. Kmen "chytrých" už byl o něco zajímavější i když mi teda moc chytří nepřišli (jako celek, potom individuálně už ano). Za zmínku stojí určitě Tasha která je jedna ze dvou žen za celou sérii co někdy vyhrála imunitu. Myslím že ji vyhrála minimálně 2x. Ze začátku mi přišla nijaká ale časem byla opravdu hodně silná a vyhazov si nezasloužila. Spencer - já mu teda moc nefandila ale na konci mi ho bylo trošku líto a přála jsem mu to více než vítězi série. Silný docela byl to je pravda (nebo byli ostatní tak slabí? to asi spíš) ale pro mě byl prostě nevýrazný. Chaotická Kass je kapitola sama o sobě. Její povolání soudkyně na ni sedí nehorázně. Občas byla vtipná a dokonce i jednou vyhrála to bylo absolutně nečekané a opravdu super !! Při poslední imunitě to byla obrovská škoda, tam z té super trojky jsem fandila nejvíce jí měla prostě vše promyšlené a uměla přemýšlet - jak strategicky tak logicky. J'Tia - diktovala jak stavět přístřešek - nevyšlo to, rýži vysypala, každou soutěž kvůli ní prohráli a ještě nakonec řekla že doufá, že tam ostatní vyhladoví :D) ale i tak nebyla extra špatná .. Kmen "Silných" - Cliff basketbalista nevýrazný nijaký nebyla ho škoda. Lindsey kravka co mu šla za zadkem. Sarah - sebevědomá až moc, no pro mě namyšlená o sto šest. A tupá...Tony - od druhého dílu jsem tušila že vyhraje, tak silné tušení ještě nikdy nebylo. Nejen že v 99% Survivoru byl pořád ukázaný on a jeho kecy a blbosti co vymýšlel ale to jak se někdy choval. Zasmála jsem se "Anorexie pojď ty" , "Tak zvedni prdel a pojď ho uvařit" a spousta dalších a dalších věcí - stavění špionážní budky. Prostě od začátku perfektní stratég, který moc dobře věděl co a jak se tam dělá a jak to udělat. Výhru si zasloužil za to že tam alespon něco dělal, ale všichni skončili vyhození kvůli němu :) divím se, že mu pak dali hlasy :). Jeho nacházení imunit mi dost silně připomínalo Russela. I jiné jeho chování. Trish - Pro mě top 1. ačkoliv byla opravdu reklama na hlad :) nebýt toho, že přetáhla Kass tak by bylo vše jinak. Škoda vypadnutí na konci. Měla nejlepší řeč na poslední kmenové radě - upřímné, dojemné. Woo - za celou dobu jsem nepostřehla, že by udělal něco zvláštního snad až na pronásledování Spencera, kdy mu ukradl nápovědu. Byl vtipný, zábavný ale nevím jestli si zasloužil tam sedět.(19.11.2014)

 • kajda.l
  ***

  Pilot nemohl být zábavnější, zábava pokračovala i pár dalších epizod, jenže se sloučením nástup tragédie (série v hajzlu kvalitativně se blížící průserům jako Nicaragua, Caramoan a Fiji) ... Po slučováku nejspíš budu mít problém s dosledováním, obávám se absolutní dominance jednoho hráče. A pak, že právníci nejsou magoři. Pokud se pletu, rád tomu po finále napařím plnej počet. Pokud to vůbec dosleduji. Momentálně na slabé dvě hvězdy a lepší (před velkým finále) už to nebude. No, extrémně paranoidní vítěz to zchránil, ale nic to nemění na faktu, že tuhle sérii nemám rád. 55%(28.2.2014)

 • Rosaviva
  ****

  Z úplně nového castu jsem zrovna nadšená nebyla, protože mě poslední série, kde se nevrátil alespoň jeden účasník minulých soutěží dost nebavili, ale jsem ráda, že se opak stal pravdou. Rozdělení na tři kmeny podle Brawn, Beauty a Brain bylo zajímavé a v každém kmenu se snadno našel někdo, komu jsem fandila. Byla to první série, kterou jsem sledovala hned jak se vysílala a můj strach, že mě to nebude bavit, když uvidím jen jeden díl za týden, naštěstí rychle opadla. Vítěz, ani finálová trojka, mě teda nepotěšila, ale aspoň, že vyhrál zaslouženě. 4* Tony mluvící jako lama byl naprosto nejlepší moment celé série.(25.5.2014)

 • Frajer42
  ****

  Nechcete-li se dozvědět, že frajer Tony vyhrál, tak tento komentář přeskočte. Vítězství si samozřejmě zasloužíl, ale to je jasné, protože já bych nefandil někomu, kdo by si ho nezasloužil. Ve finálové dvojici zasedl vedle šikmookého sympaťáka, kterého jsem měl také rád, ale každý z porotců, který měl alespoň trošičku úctu ke hře musel volit zcela jasně. Myslím, že se jednalo o jednu z nejlepších řad celého Survivoru, a to se jednalo o sérii složenou pouze z naprosto nových lidí. Tahle série je tak úspěšnou hlavně díky bezvadnému castingu. V každém kmeni se nacházelo hned několik velmi zajímavých lidí a pevně věřím, že nejednoho z nich nevidím v Survivoru naposledy. Od začátku jsem držel palce policajtovi Tonymu, protože mi hrozně po všech směrech připomínal borce Russela, takže nebyla nouze o hodně špinavou hru s hromadou podrazů, a to mám hodně rád. Za začátku série ovšem vše nasvědčovalo nemalé nudě. Jeden po druhém byl likvidován kmen chytráků, kde jsem měl možnost poznat nejdebilnější soutěžící, jakou jsem za všech 29 řad viděl. Nechápu, jak psychicky narušená negřice může pracovat s jádrem. To obnáší poměrně ostré psycho testy a ona byla psycho každým coulem a já se začínám bát o svoji existenci, jakož i o ohrožení celého lidstva. Tahle série byla v mnoha věcech v něčem první. Vítěz Tony zanesl do soutěže nový super prvek - špionážní budku, ze které naslouchal, co si o něm ostatní povídají. Tohle byla celkem legrace. A dále se objevila zcela nová speciální imunita, kterou bylo možné předat až po přečtení hlasů. Tuhle imunitu samozřejmě našel opět Tony, jako i dvě obyčejné další. Z postav stojí ještě za zmínku Spencer z kmenu chytráků a LJ z kmene krasavců, které, doufám, ještě rovněž někdy uvidím. Sečteno, podtrženo...Super řada a doufám ve více takových.(2.2.2015)

 • - I po konci natáčení Survivor: Cagayan zůstaly Tony Vlachos a Trish Hegartyová velmi dobrými přáteli. (Roby)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace