poster

Bad Johnson

 • USA

  Johnson

  (neoficiální název)

Komedie

USA, 2014, 88 min

Režie:

Huck Botko

Scénář:

Jeff Tetreault

Producenti:

Reid Brody

Kostýmy:

Vivian Pavlos
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Moena
  ***

  Ve všech směrech naprosto průměrná komedie, ale se skvělým ujetým nápadem, ze kterého se možná dalo vytěžit malinko víc. S krátkou stopáží nenudí a hudba taky ujde, takže takový ten film na cestu vlakem - ok.(5.10.2014)

 • kaylin
  **

  Zase jednou docela fajn ujetý nápad, který je nakonec zabitý tím, kam se příběh vydá. Chlapík zahýbá a jednou se mu to vymstí. Přeje si pak, aby neměl penis. A ten ho skutečně opustí a promění se v chlapa. Jak říkám, skvělý ujetý nápad. Jenže je to zase celé jen moralizování o tom, jak se hlavní hrdina polepší a jak nakonec ke svému penisu přijde. Škoda, jednou by se někdo mohl pokusit o jiný vývoj.(25.4.2014)

 • xzajox
  **

  Ďalšia priemerná americká komédia o tom, ako musí prísť zázrak, aby sa nejaký amík zobudil a začal sa chovať normálne. Nápad nie je zlý, a občas to smeruje k humorným situáciám, ale aj k niekoľkým úplne trápnym + kopec vecí tam nedávalo zmysel. Slabé 35% - 2*(21.11.2014)

 • Domas88
  *

  Hm... čekal jsem, že tam bude hrát velkou roli Jamie Chung..... Jinak, bylo to až trapné..(22.2.2020)

 • Morholt
  *

  10% za nápad, kterej byl fakt ulítlej a dával prostor spoustě nápadů. Jenže zůstalo jen u toho, že k pravé lásce nepotřebujete péro. A to je jedna z největších hovadin, jaká kdy byla do světa filmu vypuštěná.(26.10.2014)