Bad Johnson

Jeff Tetreault

Reid Brody

Kostýmy:

Vivian Pavlos

Ve všech směrech naprosto průměrná komedie, ale se skvělým ujetým nápadem, ze kterého se možná dalo vytěžit malinko víc. S krátkou stopáží nenudí a hudba taky ujde, takže takový ten film na cestu vlakem - ok.(5.10.2014)

• kaylin

Zase jednou docela fajn ujetý nápad, který je nakonec zabitý tím, kam se příběh vydá. Chlapík zahýbá a jednou se mu to vymstí. Přeje si pak, aby neměl penis. A ten ho skutečně opustí a promění se v chlapa. Jak říkám, skvělý ujetý nápad. Jenže je to zase celé jen moralizování o tom, jak se hlavní hrdina polepší a jak nakonec ke svému penisu přijde. Škoda, jednou by se někdo mohl pokusit o jiný vývoj.(25.4.2014)

• xzajox

Ďalšia priemerná americká komédia o tom, ako musí prísť zázrak, aby sa nejaký amík zobudil a začal sa chovať normálne. Nápad nie je zlý, a občas to smeruje k humorným situáciám, ale aj k niekoľkým úplne trápnym + kopec vecí tam nedávalo zmysel. Slabé 35% - 2*(21.11.2014)

• Domas88

Hm... čekal jsem, že tam bude hrát velkou roli Jamie Chung..... Jinak, bylo to až trapné..(22.2.2020)

• Morholt

10% za nápad, kterej byl fakt ulítlej a dával prostor spoustě nápadů. Jenže zůstalo jen u toho, že k pravé lásce nepotřebujete péro. A to je jedna z největších hovadin, jaká kdy byla do světa filmu vypuštěná.(26.10.2014)