Blink 182: Man Overboard

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební / Komedie
USA, 2000, 3 min

kingik

Přijíždí dodávka na které je vyobrazeno punkrockové trio Blink 182. Uvnitř všichni tři členové klidně spí až na Marka Hoppuse, který sebou neklidně háže. Zdá se mu totiž "strašný" sen o třech liliputánech, kteří zaujímají místo v jejich dřívějších klipech. Kapela bilancuje své úspěšné hudební období a terčem jejich parodie se tentokrát stávají oni sami. Na přetřes se dostávají tři jejich klipy: "What´s My Age Again", Adam´s Song a samozřejmě jejich hymna All the Small Things". Uvidíme tedy tři pidižvíky představující členy kapely běžet nahé ulicí a opět potkají pornohvězdu Janine Lindemulder v kostýmu zdravotní sestřičky, která zažije podivné "dejavu". Jen to všeobecné pozdvižení nad naháči už tady není v takové koncentraci jako tenkrát. Pak dojde k okopírování slavné scény z "Adam´s Song" a nakonec se ocitneme na pláži, kde to celé (téměř) vyvrcholí předělávkou těch nejlepších scén pocházejích z jejich slavného klipu "All the Small Things". Bavit se tedy bude hlavně ten divák, který má nakoukané klipy skupiny z jejich nejinvenčnějšího hudebního období. Tahle písnička, která je také velice zdařilá, uzavírá jednu velkou a úspěšnou kapitolu téhle sympaticky "cáklé" partičky. Jejich další tvorba měla postupem času sestupnou tendenci, pak se vydali každý svojí hudební cestou a založili nové hudební projekty, které už ovšem takového věhlasu jako když tvořili společně, zdaleka nedosáhly. Chtěl bych si Blink 182 pamatovat právě prostřednictvím jejich skvělých starších skladeb. O kapele delší dobu není slyšet, ale ačkoliv se dala znovu dohromady a vrátil se i bubeník Travis Barker, tak hudebně už není o co stát. Mé hodnocení: 100% ()

MM_Ramone

Blink 182 - americká neo punková hudobná skupina zo slnečnej Kalifornie. Mark Hoppus (basová gitara, spev), Tom DeLonge (gitara, spev) a Travis Barker (bicie) sa nikdy nebrali prehnane vážne. Väčšina ich videoklipov je hodne zábavná. No s tým ku songu "Man Overboard" im to zrovna nevyšlo. Traja krpatí liliputáni, čo imitujú členov kapely Blink 182 ma moc nepobavili. Ich parafrázy na videá ku skladbám "What´s My Age Again", "Adam´s Song" a "All the Small Things" boli miestami dosť trapné. ** ()